Klauskite daktaro. Netikėtos vietos, kuriose galima užsikrėsti COVID-19, ir būdai, padėsiantys sugrįžti prie glitimo vartojimo

Tualetai, bankomatai, pirkinių krepšiai: ištyrė, kur dažniausiai tūno COVID-19. Tikriausiai retai susimąstote, kiek kartų per dieną paliečiate įvairius paviršius ir kiek skirtingų mikrobų patenka ant jūsų kūno. Prasidėjusi COVID-19 pandemija daugeliui atvėrė akis. LRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ kūrybinė grupė atliko neįtikėtiną eksperimentą, kurio metu paaiškėjo, kuriose vietose galite daug greičiau užsikrėsti COVID-19 infekcija. Šiame epizode – patarimai, kuriuos galėsite pritaikyti kasdieniame gyvenime tam, kad neužsikrėstumėte ne tik COVID-19 bet ir kitomis infekcijomis ir pokalbis su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento vadove Rolanda Lingiene.

Sugrįžti prie gliuteno – įmanoma: dažniausios glitimo vartojimo klaidos ir kaip jų išvengti. Vieniems tai – mados reikalas, kitiems – rimtas sveikatos sutrikimas. Dėl jo kaupiasi dujos, skauda skrandį, lydi bendra bloga savijauta. Tai – glitimo netoleravimas. Atsisakėte glitimo, bet ilgitės jo turinčių maisto produktų? Laidos viešnia, glitimo privalėjusi atsisakyti Rima Krivickaitė, patvirtina – produktų su glitimu pasiilgsta labai. Šį vakarą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ – gydytojo prof. Alvydo Unikausko patarimai, kaip sugrįžti prie glitimo turinčių produktų.

Į akistatą su Unikausku stojo Mantas Wizard: ar pavyks iliuzionistui apgauti daktarą?Viktorinos „Kas nori tapti daktaru?“ kėdę matuojasi iliuzionistas Mantas Wizard.

Ved. A. Unikauskas, Karolina Mondeikaitė-Liepa.