Santykius su smurtautoju ir persekiotoju ištvėrusi Jolanta šiandien tikra – rado tą vienintelį

Iš Panevėžio kilusi Jolanta Hervik gyvena mažame Norvegijos miestelyje Tileryje. Miestelio gyventojai dažnai ją pastebi vaikštančią drauge su sužadėtiniu, norvegu vardu Egil. Pora tiesiog spinduliuoja meilę, jau greitai lietuvė vertėja ir norvegas vairuotojas taps vyru ir žmona. „Dabar esu tikra, kad jis – tas vienintelis“, – apie naujus romantiškus santykius drąsiai kalba emigrantė. Po dviejų nelaimingų meilių ji 10 m. buvovieniša, kol pagaliau, su Egilu susipažinusi internetu, po truputį, labai atsargiai išdrįso pradėti naujus santykius.

Pradėjusi bendrauti su Egilu Jolanta daug ką turėjo jam papasakoti – dvi viena už kitą keistesnes meilės su norvegais vyrais istorijas. „Buvau psichopato žmona“, – vieną iš jų pristato vertėja dirbanti pašnekovė.

Viskas prasidėjo nuo atsitiktinės pažinties su po Lietuvą keliavusiais norvegais. Įsimylėjusi Jolanta tikėjosi ramaus ir turtingo gyvenimo užsienyje. Gavo smurtą ir patyčias be jokios vilties pabėgti. Ištvėrusi patyčias, smurtą ir net pasikėsinimą nužudyti Jolanta galiausiai išsiskyrė. Antras jos vyras, kaip netrukus paaiškėjo, buvo persekiotojas. Moteris negalėjo viena išeiti iš namų ir užtrukti bent minutės ilgiau, nei planavo. Galiausiai vyras ėmė kontroliuoti viską – Jolantos telefoną, jos kompiuterį, ji turėjo atsiskaityti už absoliučiai kiekvieną žingsnį. Iš namų išeidavo su baime, o atgal grįždavo dar labiau bijodama. Jei tik ją užkalbindavo koks vyriškis, vyrui prasidėdavo baisūs pavydo priepuoliai. Jolanta skyrėsi ir dar kartą. Šiandien ji – laimingai susižadėjusi ir tiki, kad šį kartą jų meilė truks amžinai.