(Ne)emigrantai. Komiko kelią skinantis Šarūnas, atvira lietuvio išpažintis ir gatvėse koncertuojantis Lukas

Vokietijos sostinėje gyvenantis Šarūnas svajoja tapti garsiu komedijos atlikėju, tačiau pripažįsta, kad konkurencija Europoje tokia didelė, kad gyventi tik iš pasirodymų beveik neįmanoma. Kaip bebūtų – komedija yra didelė Berlyne gyvenančio Šarūno dalis. Nors scenoje vaikinas jau buvo keliasdešimt kartų – neslepia, kad kiekvienas pasirodymas vis tiek truputį kitoks.

Istorija apie tai, kaip gatvių chuliganas pabėgo į Angliją ir svajojo tapti pavyzdingu jaunuoliu, tačiau susidūrė su daug didesniais sunkumais. Negavęs darbo ir nežinodamas kaip prasimaitinti, Karolis ėmė vogti. Atvirame interviu jis atskleidė, kad tuo verčiasi daug jaunų emigrantų ir tam net sudarytos specialios sąlygos. Karolis pasakoja, kad nors ir vogdavo dažnai – visada stengėsi kuo greičiau susirasti legalų darbą. Po ilgų paieškų ir daugybės pakeistų darbų vyras pagaliau susitvarkė gyvenimą. Mėgstamą ir legalų darbą atrado sporto salėje ir pardavinėdamas maisto papildus.

Rubrikoje „Sveiki sugrįžę“ – Vokietijoje gimęs ir užaugęs Lukas. Sulaukęs 22-ejų jis nusprendė, kad nori gyventi ten, kur ir jo mamos šaknys – Lietuvoje. Lukas pasakoja, kad vaikystėje jis visada buvo išskirtinis, todėl sulaukdavo klausimų apie jo kilmę. Į Lietuvą atvykti gyventi vaikinas nusprendė dėl savo atliekamos muzikos. Kaip pats juokauja – Lietuvoje žymiai lengviau išpopuliarėti. Šiandien vaikinas groja Palangos gatvėse. Lukas sako pajautęs, kad Lietuvos žmonės daug draugiškesni gatvės muzikantams ir net dosnesni už vokiečius.