Klauskite daktaro. Pirties garas studijoje, paslaptys farše ir apie tai, kas nutinka, kai mirštama nuo koronaviruso

Nuo COVID-19 mirusio Zigmo žmona visiems skeptikams: aš prieš jus – sirgau pati ir netekau vyro. Šio vakaro istorija gali priversti susimąstyti. Po jos į koronaviruso pandemiją galite pradėti žvelgti kitomis akimis. Ir jei kada pagalvojote, kad tai tik viso labo peršalimas, virusas neįsibraus į jūsų aplinką ar nesukels rimtesnių pasekmių, po Jolantos pasakojimo galite pakeisti nuomonę. Šiandien prisimename 12-ąją koronaviruso auką – 61-erių verslininką, neturėjusį sveikatos nusiskundimų, žalingų įpročių ir propagavusį sveiką gyvenimo būdą, bet pralaimėjusį kovą su COVID-19 – Zigmą Daukšą. Apie skaudžią netektį ir viruso pavojų pasakojo velionio žmona Jolanta Daukšienė.

Faršas faršui nelygus: atrasti galima ir odos atplaišų. LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro atlieka tyrimą. Kas iš tiesų yra dedama į faršą – kas leistina, kas draudžiama ir ko ten iš tiesų galima rasti? Ar kaina = kokybė? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – spalio 1 d. laidoje.

„Klauskite daktaro“ studijoje – pirtelė: garuoja ne tik ji, bet ir pirtį supantys mitai. Pirtininkai teigia, kad pirties lankymas turėtų tapti ritualu, kuris galėtų būti kartojamas bent kartą per savaitę, mat reguliarumas – papildoma nauda. Bet turbūt esate girdėję, kad pirtis gali ir kenkti sveikatai? O kad gali pagerinti širdies veiklą? Ar tikrai patyrus miokardo infarktą negalima eiti į pirtį? Daug klausimų ir mitų vis dar sklando, kai kalbame apie pirtį, tad net jei pirties ir nemėgstate – šios laidos negalite praleisti. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ dalyvauja: gydytoja kardiologė Kristina Morkūnaitė, pirtininkai Liuda ir Arvydas Mediniai, sporto treneris, LRT PLIUS laidos „Į sveikatą!” vedėjas Alanas Dzeranovas.

Ved. Alvydas Unikauskas, Jurgita Plisienė, Karolina Mondeikaitė-Liepa.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau