Žinios. Rusijos opozicionieriui Navalnui įtariamas apnuodijimas: medikai kovoja dėl gyvybės

Vidaus reikalų ministerija šiandien turėtų įvertinti nacionalinių sankcijų Baltarusijai sąrašą. Jį vakar perdavė Užsienio reikalų ministerija. Sąraše yra daugiau nei 30 asmenų, prisidėjusių prie smurto prieš protestuotojus ir rinkimų klastojimo. Tarp jų – Aliaksandras Lukašenka.

Valstybinės ligonių kasos duomenimis, gydymo įstaigos teikia vis daugiau paslaugų. Praėjusį mėnesį šeštadaliu padaugėjo apsilankymų pas šeimos gydytoją, o nuotolinių konsultacijų trečdaliu sumažėjo.

Šiandien minimos 100-osios kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimimo metinės. Sladkevičius buvo antrasis kardinolas Lietuvos istorijoje. Jį pažinoję, vadina tylaus ir beginklio pasipriešinimo simboliu, kovojant už Lietuvos Nepriklausomybę.

Rusijos opozicionierius Aleksejus Navalnas atsidūrė intensyvios terapijos skyriuje po to kai pasijuto blogai. Jam įtariamas apsinuodijimas. Navalno atstovė sako, kad opozicijos lyderis atsidūrė ligoninės reanimacijos skyriuje. Nurodoma, kad tikriausiai jis buvo apnuodytas „kažkuo įmaišytu į arbatą“. Jam nustatytas apsinuodijimas toksinais. Dabar Navalnas yra be sąmonės.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau