Baltarusijos opozicija ieško kelių derėtis su valdžia, kai Aliaksandras Lukašenka atmetė bet kokių nuolaidų galimybę ir nurodė į Minsko gatves grąžinti ramybę. Protestai ima išsikvėpti be aiškios lyderystės, o milicija užiminėja protestuotojų objektus.
Vidaus reikalų ministerija šiandien turėtų įvertinti nacionalinių sankcijų Baltarusijai sąrašą. Jį vakar perdavė Užsienio reikalų ministerija. Sąraše yra daugiau nei 30 asmenų, prisidėjusių prie smurto prieš protestuotojus ir rinkimų klastojimo. Tarp jų – Aliaksandras Lukašenka.
Angela Merkel šį rytą priims Gretą Thunberg ir klimato aktyvistus, o popiet klimato kaitą jau aptarinės vaizdingoje pietų Prancūzijos pakrantėje. Ten laukia plati darbotvarkė per susitikimą su Emmanueliu Macronu Bregansono forte, Prancūzijos prezidentų vasaros rezidencijoje, kuri dar vadinama antraisiais Eliziejaus rūmais.
Į kiną – už penkiolika centų. Tiek šiandien kainuos bilietai didžiausio pasaulinio tinklo kino teatruose Jungtinėse Valstijose. Jie bus atidaryti po beveik pusės metų koronaviruso pertraukos.
Orai.
Sportas.
Ved. Ignas Andriukevičius.
Kitos nuorodos: