Sportas. Orai. 17 taškų persvarą iššvaistęs „Žalgiris“ po pratęsimo krito dramoje Sankt Peterburge

Kauno „Žalgirio“ (12-16) krepšininkai savo treneriui Šarūnui Jasikevičiui gimtadienio dovanos neįteikė – vienu metu net 17 taškų pirmavę kauniečiai ketvirtame kėlinyje paleido persvarą, leido mačui nusikelti į pratęsimą ir ten paskutinėmis sekundėmis po apmaužios Luko Lekavičiaus pražangos 75:76 (27:12, 14:25, 12:10, 13:19, 9:10) neprilygo Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-20) krepšininkams.

Ištraukti Daviso taurės burtai. Jau rytoj Šiaulių teniso akademijoje prasidės Daviso taurės mačas tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių. Po šiandien ištrauktų burtų paaiškėjo, kad pirmajame vienetų mače į kortus stos Lietuvos rinktinės lyderis Laurynas Grigelis. Tiesa, tenisininką nustebino jo laukiantis varžovas.

NBA čempionate skirtingai sekėsi lietuviams. Valančiūnas mėgavosi triuškinančia pergale, privertusia šokti, o Sabonio komanda pralaimėjo. Tiesa, puolėjas artėja prie labai įspūdingo asmeninio pasiekimo.

Gera mėgautis sportu, kai jis švarus ir sąžiningas. Deja, tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje taip būna ne visada. Pagal paskutinius pasaulinius tyrimus manipuliavimas varžybų rezultatais jau lenkia net dopingo vartojimą. Lietuvoje su šia problema sutarta kovoti aukščiausiu lygiu.