Sportas. Orai. LKL rungtynėse Prienuose intrigos nebuvo: Kauno „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo Prienų „CBet“ ekipą

Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse Prienuose intrigos nebuvo. Kauno „Žalgiris“ užtikrintai 94:79 nugalėjo Prienų „CBet“ ekipą.

NBA čempionate svarbias pergales šventė lietuvių klubai. Indianos „Pacers“ 113:104 nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ ir iškovojo jau trečią pergalę iš eilės. Domantas Sabonis ir vėl buvo arti trigubo dublio.

Lietuvos rankinio federacijos taurės finaluose triumfavo Kauno rajono „Garliavos“ ir Vilniaus „Šviesos“ ekipos.

Vilniaus „Litexpo“ rūmuose baigėsi pirmą kartą surengtas Europos beisbolo-penki čempionatas. Lietuvos rinktinė jame iškovojo sidabro medalius ir užsitikrino kelialapį į pasaulio čempionatą Meksikoje.

Baltijos moterų krepšinio lygos finalai nesusiklostė Lietuvos komandoms. Rygoje vykusiame turnyre rungtynėse dėl titulo Rygos „TTT“ net 107:67 sutriuškino Kauno „Aistes“.