Labas rytas, Lietuva I d. Diskriminacijai mažinti skirta „Lygių galimybių liniuotė“: toms darbovietėms, kurios sako, kad pas problemų neturi, ir toms, kurios nori jas spręsti

Kovo 5-oji, ketvirtadienis.

Spaudos apžvalga su Pauliumi Šironu. Portale LRT.lt skaitykite interviu su istoriku Sauliumi Sužiedėliu.

Kuriantys lėlinę animaciją puikiai žino – tam reikia kantrybės ir kruopštumo. Žiūrovai išvysta rezultatą, tačiau ilgas kūrybos procesas neretai lieka paslaptyje. Naujo lėlinio animacinio filmo „Matilda“ kūrėjai nusprendė pasielgti kitaip ir žiūrovams visus kūrybos užkulisius pristatyti parodoje.

Pažintis su iliustratore. Šūkius, straipsnius ar knygas spalvingais piešiniais paverčianti Jekaterina Budrytė sako, kad būtent tokia forma paliesti žmones jai – smagiausia. „Tikslas dažniausiai būna sujaudinti, užkabinti, tačiau tai vaizduotės dalykas“, – įsitikinusi Jekaterina. O vaizduotės jai netrūko nuo vaikystės.

Apie laukiančius orus pasakojanti LHMI prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė sako, kad žiema praėjusių mėnesių laiką sunkiai galima pavadinti – meteorologiniu požiūriu žiema yra tada, kai vidutinė paros temperatūra krinta žemiau nulio.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ekspertė Vilma Gabrieliūtė ir „Kurk Lietuvai“ projektų vadovė Skaidrilė Grigaitė-Mockevičienė studijoje pasakoja apie programą „Lygių galimybių liniuotė“, kuria siekiama padėti darbdaviams integruoti kiekvieną darbuotoją ir jo nedirkriminuoti.

Signataras Arūnas Degutis sako, kad atkūrus nepriklausomybę buvo naivumo, tikintis didžiųjų valstybių paramos. Jis prisimena dar nepripažintos Lietuvos lyderių susitikimą su tuomečiu JAV prezidentu, kuriame dalyvavo ir Degutis. Pasak signataro buvo jaučiamas atsargumas, nors simbolinė amerikiečių parama buvo.

Dar viena spaudos apžvalga.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau