7 Kauno dienos. Vienybės aikštė miesto modernizmo kontekste, neatlygintinai dirbantys geradariai ir pokalbis su Diana Žaliaduonyte

Šią savaitę laidoje „7 Kauno dienos” matysite:

Išliekamoji architektūros vertė. Vienybės aikštė ir gelžbetoniniai televizoriai Kauno modernizmo kontekste. Prieš 3 metus pradėti Vienybės aikštės rekonstrukcijos darbai jau baigėsi. Naujoji rekreacinė erdvė su požemine automobilių stovėjimo aikštele, verslo centru bei atnaujintu „Pramprojekto“ pastatu kainavo 40 mln. eurų. Tai istoriškai didžiausia investicija į centrinės aikštės projektą Lietuvoje. Bet ar didžiulės investicijos turės išliekamąją vertę? Apie Vienybės aikštės rekonstrukciją diskutuosime su architektūros ekspertais.

Skubėkime daryti gera. Laidos komanda gilinsis į Lietuvos Samariečių bendrijos Kauno skyriuje kasdienybę, teikiamas paslaugas bei siekį nuoširdžiai, neatlygintinai padėti keliems tūkstančiams žmonių kiekvieną dieną.

Pokalbis 450: Respublikinės Kauno ligoninės vadovė doc. dr. Diana Žaliaduonytė apie atsakingą profesiją ir geriausią padėką – nuoširdžią paciento šypseną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau