7 Kauno dienos. Jau pusamžį audžianti kaunietė, Antano Jasenkos paroda ir pokalbis su egzorcistų asociacijos vadovu dr. kun. Arnoldu Valkausku

Ar žinote ką reiškia špūlė, siūlų konusas, dvinytis, trinytis audimas, mestuvas? Šiandien šie žodžiai skamba kaip senoviški burtažodžiai. Tačiau tik ne Kauno miesto rajono gyventojai, profesionaliai audėjai Kazimierai Jančauskienei, kuri audžia jau 50 metų.

„Pradžioje nebuvo nieko“ – tai pirmosios kompozitoriaus, doc. Antano Jasenkos tapybos parodos, vykstančios KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete, pavadinimas. Pasak A. Jasenkos, menininkas, ieškodamas naujų metaforos ir egzistencijos formų, kūryboje turi turėti vieną aiškią idėją. Todėl ir paveikslų temos – nuo didžiojo pasaulio sprogimo iki Kristaus nukryžiavimo.

Pokalbis 450: nacionalinės egzorcistų asociacijos vadovas dr. kun. Arnoldas Valkauskas. Pašnekovas atskleis, ar egzistuoja piktoji dvasia, kodėl Lietuvoje tiek daug raganų, kas lėmė mažėjantį norinčių studijuoti kunigų seminarijoje skaičių bei ką mano apie celibatą.