captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nes man tai rūpi.

2016-12-18 01:37
1659
Įvertinimas: 0
  

Kokios bibliotekos mums reikalingos?

Baigiasi 2016 metai, kurie buvo paskelbti Bibliotekų metais. Kas pasikeitė per šiuos metus?

Bibliotekų metus lydėjo skambus šūkis: „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“. Ar tikrai biblioteka gali turėti tokios lemiamos reikšmės visai visuomenei? Kas pasikeitė per metus, kaip keičiasi pačios bibliotekos, ar jos dar reikalingos, kai tiek informacijos internete? Kokia yra moderni biblioteka?

Iš bibliotekininkų šiandien reikalaujama daugybės funkcijų. Jie tampa ir literatūros konsultantais, ir naujųjų medijų specialistais, ir socialiniais darbuotojais, ir net psichologais. Gal bibliotekose turėtų vykti ne tik literatūriniai renginiai, bet ir įvairios bendruomenių šventės? Gal biblioteka pamažu tampa erdve, kur smagu, komfortiška pabūti? Ar neperlenkiama lazda, kai biblioteka nori apimti visas funkcijas?

Rimtas ir linksmas pokalbis apie mūsų bibliotekas, kuriame dalyvauja Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė, Birštono viešosios bibliotekos direktorė Alina Jaskūnienė, Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Strateginės plėtros departamento direktorius Eugenijus Stratilatovas, rašytojas, žurnalistas, vienas iš projekto „100 lietuvų“ autorių Mindaugas Nastaravičius.

Laidą veda Jolanta Kryževičienė.

Filmuotų siužetų autorė Raminta Jonykaitė.

Režisierė Jolanta Stripeikienė.

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...