captcha

Jūsų klausimas priimtas

Stilius

2018-09-01 20:24
10499
Įvertinimas: 0
  

Ar svarbu prabilti nepatogiomis temomis? „Kalbėti apie savo jausmus nėra lengva“, – prisipažįsta aktorius Dominykas Vaitiekūnas. Ilgą laiką jis jautėsi tarsi įstrigęs plastikinėje pakuotėje. Prieš kelerius metus jis viešai prisipažino esąs homoseksualus. O neseniai ryžosi išpažinčiai, jog buvo atsidūręs aklavietėje ir teko kreiptis į psichoterapeutą. Renginių vedėjas neslepia, jog išmokti būti vienam nebuvo lengva. Šiandien po tylos Dominykas Vaitiekūnas grįžta į viešumą. Pastaruosius dvejus metus gyvenantis tarp Londono ir Vilniaus, netrukus pasirodys su nauju sceniniu vardu ir soliniu projektu. „Kiekvieno žmogaus baterija išsikrauna. Tad dabar grįžtu visiškai atsigavęs ir pasiryžęs naujiems darbams“, – sako Dominykas.
Kodėl žymaus poeto Kazio Bradūno dukra Elena Bradūnaitė- Aglinskienė po trisdešimties metų gyvenimo Havajuose visam laikui persikelia į Lietuvą? Amerikoje užaugusi antropologė teigia, jog gyvenimas Havajuose – tai tremtis rojuje, kur sustoja laikas. „Mėnesį pagyventi Havajuose tikrai visiems palinkėčiau, bet vėliau viskas tampa rutina – nesikeičia tavo drabužiai, neprisimeni, ar prabėgo septynios dienos, ar savaitės“, – tikina išeivė. Už lietuvių kalbą, kultūrą, įdiegtas vertybes ji dėkinga savo tėvams. Antropologė tikina niekada neįsivaizdavusi savo vyro ar dukros nekalbančių lietuviškai. „Aš ištraukiau laimingą gyvenimo bilietą“, - pasakoja garsaus poeto dukra.
Tapytoja Arūnė Tornau prisipažįsta, jog gyventi ten, kur gyva istorija - didelis turtas. Nuo gimimo ji ištikima ypatingai Vilniaus vietai, vadinamajam Montvilos trikampiui arba Montvilos kolonijai, statytai praėjusio amžiaus pradžioje. Buvęs progresyvus, moderno stiliaus kvartalas ir šiandien išliko stilingas ir vientisas, su senųjų gyventojų istorijomis. O jų Arūnė žino begalę ir tikina, esanti prisirišusi prie tos vietos.

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...