Stilius. Urugvajietiška bohema, „sveikos“ lėkštės formulė ir Žygimanto Paviliono keturių berniukų kariauna

Urugvajietis Eduardas Gimenezas jau devyniolika metų gyvena Lietuvoje ir drąsiai ją vadina savo šalimi. Dabar Eduardas ne tik šokėjas, bet ir dainininkas. Beje, prieš kurį laiką jo gyvenime nestigo bohemiškų reikalų – Eduardas guodėsi linksmybėmis po viešos mylimosios išdavystės. Galiausiai E. Gimenezas sakosi supratęs, kad „tas džiazas“ jam nusibodo ir atėjo laikas keistis.

Pastaraisiais metais Kristinai Bondar vis labiau tenka atvirai kalbėti apie tai, ką valgo, – anksčiau projektavusi interjerus, šiandien moteris visa galva panėrusi į maisto temą. Moteris gaminti mėgo visada, tai puikiai darė ir jos mama. Kristina ilgus metus ruošė patiekalus taip, kaip mokėjo, kol vieną dieną teko gerokai pakeisti įpročius – suprastėjusi sveikata tapo pačiu geriausiu stimulu imti domėtis sveika mityba.

Diplomatas, Seimo narys Žygimantas Pavilionis augo mokslininkų šeimoje. Tiesa, dėl garsios tėvų pavardės jis, sako, gerokai maištavęs. Jau savo sukurtoje šeimoje, kurioje – 4 sūnūs, Ž. Pavilionis įsileido kitokių, daug šiuolaikiškesnių, pažiūrų. Politikas pripažįsta, kad jo namuose visi lygūs, nėra jokių autoritetų. Tačiau kas sunkiausia auginant keturių berniukų kariauną ir kokios diplomatinės subtilybės gelbsti?

Ved. V. Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau