captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nes man tai rūpi. - 2017.12.04 „Nes man tai rūpi“: kaip gimsta architektūros kūriniai?

2017-12-04 21:13
1336
Įvertinimas: 0
  

Architektas, tarsi burtininkas, kuria mus supantį pasaulį ir prisiima be galo didelę atsakomybę, nes tiek jo klaidos, tiek atradimai būna matomi ilgus metus ar net šimtmečius. Kas yra architektūra, kokie svarbiausi jos principai, kaip kuriamas naujas objektas – atsakymų į šiuos klausimus vykstame ieškoti į Rolando Paleko architektų studiją.
Pastaraisiais metais Rolando Paleko studijos architektų darbus lydėjo sėkmė – didelio įvertinimo sulaukęs VU bibliotekos pastatas, planuojamas statyti LMTA akademinis miestelis, sėkmingas dalyvavimas Stokholmo bibliotekos plėtros tarptautiniame konkurse, Rasų namų projektas apdovanotas prestižine „Mies van der Rohe“ premija ir įtrauktas į 40-ies geriausių Europos projektų keliaujančią parodą. Naujausias įspūdingas laimėjimas – pergalė tarptautiniame konkurse Čiurlionio koncertų centrui Kaune.
Kokia architektūrą šiandien turėtų būti, koks jos santykis su aplinka ir žmogumi, kaip gimsta architektūros pastatas – pokalbis su septyniais Rolando Paleko architektų studijos kūrėjais.

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...