Aktualijos

2020.03.10 21:05

Romos Koliziejus nušvito Lietuvos vėliavos spalvomis

atnaujinta 09.23
LRT.lt2020.03.10 21:05

Kovo 11-osios proga Italijoje Lietuvos vėliavos spalvomis nušvito vienas didingiausių pasaulio architektūrinių paminklų – Romos Koliziejus. Tokiu būdu Lietuvos ambasados Italijoje iniciatyva minimas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metis.

Po Lietuvos trispalvės Koliziejus nušvito Italijos vėliavos spalvomis. Taip buvo parodytas Lietuvos solidarumas su šia koronaviruso krizę išgyvenančia šalimi.

„Lietuvos trispalvė Romoje skleis ne tik svarbią laisvės, vienybės, bet ir solidarumo su Italija žinią. Amžinasis miestas kvies viso pasaulio lietuvius būti kartu su Italija“, – teigė Lietuvos ambasadorius Romoje Ričardas Šlepavičius.

Ambasadorius taip pat pažymėjo, kad dėl koronaviruso ambasada atšaukė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga turėjusį vykti koncertą.

Su gimtadieniu, Lietuva! Romos Koliziejus nušvito Lietuvos vėliavos spalvomis

Kviečiame prisijungti prie „Aš – Lietuvos ambasadorius“ iniciatyvos! Atsisiųskite specialų ženkliuką, nusifotografuokite su juo ir nuotrauką su trumpu aprašymu, koks Lietuvos ambasadorius esate ir kokia jūsų gyvenimo užsienyje istorija, atsiųskite el. paštu lituanica@lrt.lt. Tapkite mūsų pasakojimų apie Lietuvos ambasadorius herojumi! Ženkliuką atsisiųsti galite ČIA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.