Nacionalinis plėtros bankas ILTE baigė savo naujo konsultacijų centro „Advisory Hub“ vadovų atranką – nuo antradienio jam pradeda vadovauti Audrius Tamulevičius.
Naujai paskirtas vadovas sako, kad sprendimą prisijungti prie ILTE lėmė galimybė pačiam kurti centrą nuo pat jo veiklos pradžios.
„Labai motyvuoja tai, kad ILTE „Advisory Hub“ steigiamas visiškai nuo nulio – galima pačiam sudėlioti viziją, strategiją ir veiklos modelį, o ne perimti jau veikiantį padalinį. Man tai yra didelis ir įdomus iššūkis – apsibrėžti, kuria kryptimi einame ir kokias paslaugas siūlome“, – pranešime cituojamas A. Tamulevičius.
„Džiaugiamės, kad prisijungdamas prie ILTE Audrius atsineša ilgametę patirtį konsultuojant verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas projektų finansavimo ir įgyvendinimo klausimais, prisidedant prie įvairių finansavimo instrumentų kūrimo bei įgyvendinant sudėtingus reguliacinius ir infrastruktūrinius projektus”, – pranešime teigia ILTE generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.
Kaip pranešė ILTE, A. Tamulevičius yra diplomuotas teisininkas ir verslo konsultacijų profesionalas, turintis 15 metų patirtį Europos Sąjungos (ES) ir valstybės finansavimo bei investicinės aplinkos gerinimo srityse.
Skelbiama, kad jis yra dirbęs „Investuok Lietuvoje“, „Lietuvos oro uostuose“, audito, mokesčių, teisės ir verslo konsultacijų bendrovėje „PricewaterhouseCoopers“.
Pasak A. Tamulevičiaus, svarbiausia naujojo centro misija – prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo ir efektyvesnio investicinių projektų įgyvendinimo. Dėmesys pirmiausia bus kreipiamas į regionines savivaldybes ir įvairias kitas viešojo sektoriaus organizacijas, kurioms bus siekiama padėti struktūruoti jų projektus ir rasti reikiamą finansavimą rinkoje.
„Tokie ekspertų centrai veikia ir kituose Europos plėtros bankuose, todėl matome aiškų potencialą tokį modelį sėkmingai įgyvendinti ir ILTE“, – teigia konsultacijų centro „Advisory Hub“ vadovas.
Jis taip pat džiaugiasi galimybe suburti stiprią įvairių sričių ekspertų, analitikų ir projektų vadovų komandą, kurios atranka bus pradėta artimiausiu metu.
Praėjusių metų pabaigoje D. Vilčinskas, kalbėdamas apie konsultacijų centro „Advisory Hub“ atidarymą, teigė, kad jo tikslas bus padėti viešajam sektoriui greičiau idėjas paversti projektais.

