Verslas

2017.11.21 16:42

Liepkalnio industrinis parkas plečiasi – investuos dar 18 mln. Eur

Vilniuje daugėja modernių logistikai skirtų vietų. Miesto pakraštyje Liepkalnio industrinis parkas kapsulės įmūrijimu pradėjo dar vieno A klasės sandėlio su komercinėmis patalpomis statybą. 

Statinio plotas – 16 tūkst. kv. metrų – prilygs beveik dviem su puse futbolo aikštėms. Darbus pabaigti numatoma po metų. 

Suplanuotos investicijos – 9 mln. eurų. Tokia pati suma į tokio pat dydžio sandėlį jau investuota. Įdarbinta pusantro šimto žmonių. Planuose – trečias etapas, kai tarp parko nuomininkų matomi ir gamybininkai. 

Industrinio parko atstovų teigimu, daugelis Lietuvoje naudojamų logistikos centrų statyti sovietmečiu ir yra perpildyti. Čia esą vietos tiek, kad įsikėlusios bendrovės plėtra nesirūpintų 10 ar 15 metų. Iš viso iki 2020-ųjų į šį parką numatoma investuoti 35 milijonus eurų.

„Turime konsolidavę 30 hektarų ir galime pasiūlyti iki 70 tūkst. kv. metrų sandėliavimo patalpų, planuojame tuos pastatus tokius, kad jie atitiktų aukščiausius reikalavimus keliančių klientų poreikius“, – sako „Sirin Development“ direktorius Laurynas Kuzavas.