Verslas

2016.01.21 15:06

Šiemet lietuviams turistams – geros naujienos

2015 metų pasauliniai įvykiai metė iššūkių lietuvių pamėgtiems turistiniams kurortams – Egiptui ir Turkijai. Ar šie įvykiai turi įtakos lietuviams renkantis atostogų kryptis? Kaip keisis lietuvių keliavimo įpročiai šiemet?

Pasak Lietuvos turizmo rūmų prezidentės Žydrės Gavelienės, kiekvienais metais lietuvių pasirinkimas kinta.

„Šiais metais atostogų kryptys keisis, nes turime daug pozityvių naujienų. Pradėkime nuo to, kad iš Vilniaus bus patogiau pasiekti tolimiausius pasaulio kampelius, nes užsienio oro linijos didina skrydžių skaičių ir kryptis iš Vilniaus oro uosto, – džiaugiasi Ž. Gavelienė. – Vakarų Lietuvos gyventojams šie metai turbūt bus patys įspūdingiausi, nes niekada tiek skrydžių iš Palangos Lietuva neturėjo.“

„Tie žmonės, kurie šiemet norės atostogauti Turkijos kurortuose, turės unikalią galimybę, nes Rusijos piliečiai, kaip žinome, negalės atostogauti Turkijoje. Tiems, kurie planuoja atostogauti kituose Viduržemio jūros kurortuose, rekomenduočiau tuo pasirūpinti iš anksto“, – ragina Lietuvos turizmo rūmų prezidentė.

Ž. Gavelienė tikisi, kad populiarės sveikatingumo turizmas. Be to, pasak jos, lietuviai labai rūpinasi savo sveikata – ilsisi Lietuvos ir užsienio kurortuose.

Plačiau apie lietuvių turizmo pokyčius – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.