Verslas

2016.01.12 17:05

Papasakojo, kaip atrodo mobilios parduotuvės diena

Mobilios parduotuvės – ganėtinai neįprastas prekybos būdas, dažnai gelbstintis atokiose vietovėse gyvenančius senyvo amžiaus žmones. Pardavėjų paslaugumas ir pastabumas – svarbiausios savybės, padedančios ne tik atrasti naujų klientų, bet ir nukonkuruoti didesniuose miesteliuose įsikūrusias įprastas parduotuves.

Mobilios parduotuvės darbas prasideda gana anksti – pirmuosius pirkėjus ji pasiekia 8 val. ryto, tačiau prekės pradedamos krauti kur kas anksčiau. O darbo diena baigiasi gana vėlai, nes reikia pasiekti net atokiausiose vietovėse gyvenančius žmones.

Jau šeštus metus tokioje parduotuvėje dirbanti Danutė pasakoja, kad neretai prekes tenka ne tik parduoti, bet ir nunešti senukams tiesiai prie durų, nes to padaryti patys jie paprasčiausiai negali.

„Dažniausiai pagyvenę žmonės perka būtiniausius ir kiek daugiau sveriančius produktus – cukraus, druskos, kuriuos iš parduotuvės patiems atsinešti būtų sunku. Tad yra ir tokių atvejų, kai pagyvenę žmonės nesilanko kaimelyje veikiančioje parduotuvėje, o laukia atvykstant mobilios“, – pasakoja Danutė.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Misija: Vilnija“.