Verslas

2020.05.14 13:02

„Air Baltic“ atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Taliną ir Rygą

atnaujinta 16.00
BNS, LRT.lt 2020.05.14 13:02

Latvijos oro bendrovė Air Baltic“, anksčiau planavusi atnaujinti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus jau šią savaitę, dabar skelbia pradėsianti skraidinti gegužės 18 dieną. Pirmasis skrydis iš Vilniaus bus į Rygą.

„Dabar grįžtame su aiškiu tikslu išlaikyti savo pozicijas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Sutelkdami dėmesį į „Airbus A220-300“ lėktuvų parką, esame gerai pasirengę iš naujo startuoti Vilniuje“, – pranešime sakė bendrovės vadovas Martinas Gaussas.

Pirmadienį „Air Baltic“ taip pat atnaujins skrydžius iš Talino į Amsterdamą, Kopenhagą, Oslą. Įmonės teigimu, skrydžių atnaujinimas vyksta atsižvelgiant į įvairius apribojimus.

Vyriausybė trečiadienį leido „Air Baltic“ nuo kito pirmadienio atnaujinti skrydžius iš Vilniaus į Rygą, o dar po savaitės – į Taliną. Gavę visus reikalingus leidimus, gegužės 18 d. „Air Baltic“ atnaujins ir kasdienius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Rygą.

Trečiadienį turėjo įvykti ir pirmasis bendrovės skrydis iš Vilniaus į Rygą, bet jis buvo atidėtas.

Dėl koronaviruso pandemijos ir šalių taikomų apribojimų „Air Baltic“ visus skrydžius iš Baltijos šalių sustabdė kovo 17-ąją.

LRT.lt primena, kad trečiadienį po beveik dviejų mėnesių pertraukos į Lietuvą nusileido pirmasis keleivinis lėktuvas. Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“ atnaujino reguliarius skrydžius iš Vilniaus į Frankfurtą.

Atnaujinti skrydžius leista ir Lietuvos kelionių organizatorei „Kidy Tour“. Šią savaitę užsakomaisiais reisais skraidins keleivius iš Vilniaus į Oslą ir Londoną bei atgal.