Naujienų srautas

Verslas2020.05.13 10:09

Atnaujinami reguliarūs skrydžiai: trečiadienį į Lietuvą iš Vokietijos atskrenda 162 keleiviai

Jonas Deveikis, LRT.lt 2020.05.13 10:09

Trečiadienį į Lietuvą atskrenda keleivinis „Lufthansa“ lėktuvas iš Frankfurto. Juo į Lietuvą turėtų grįžti 162 asmenys.  

Nuo trečiadienio, gegužės 13 dienos, gavusi Lietuvos Vyriausybės leidimą, reguliarius skrydžius Frankfurto kryptimi iš Vilniaus atnaujina „Lufthansa“ oro bendrovė.

„Šiandien leidžiasi pirmasis lėktuvas, kuriame turėtų būti apie 160 keleivių. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras patikino, kad bus pilnoje parengtyje ir pasitiks visus keleivius. Visiems bus atlikti koronaviruso testai ir tie keleiviai turės įzoliuotis 14 parų namuose, kaip ir visi grįžtantys iš užsienio“, – nuotolinėje Vyriausybės spaudos konferencijoje pažymėjo premjero patarėjas Giedrius Surplys.

Lietuvos oro uostų duomenimis, Vilniuje lėktuvas leisis 17.05 val., juo turėtų atskristi 162 keleiviai, o atgal į Frankfurtą orlaivis su 157 keleiviais kils apie 18.30 val.

LRT.lt primena, kad reguliarūs skrydžiai iš Frankfurto į Vilnių bei atgal bus vykdomi tris kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Užsienio reikalų ministerija (URM) praneša, kad yra gavusi prašymų atnaujinti reguliarius skrydžius ir kitomis kryptimis, tačiau leidimai jiems dar nėra suteikti.

Ketinantiems keliauti URM rekomenduoja atsakingai įvertinti bilietų įsigijimo galimybes į skrydžius, kuriems leidimai dar nesuteikti. Ministerijos teigimu, vis dar rekomenduoja atidėti keliones ir karantino laikotarpiu nevykti į užsienio valstybes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi