Verslas

2020.04.06 15:13

Trijose šalies vaistinėse – šimtai tūkstančių medicininių kaukių

atnaujinta 18.50
BNS2020.04.06 15:13

Tinklas „Camelia“ antradienį visose vaistinėse pradės prekiauti 200 tūkst. medicininių kaukių. Vaistinių tinklai „Eurovaistinė“ ir „BENU“ nuo antradienio taip pat žada jų turėti kelis šimtus tūkstančių. Prekybos tinklas „Maxima LT“ taip pat žada pardavinėti apsaugos priemones

„Camelia“ valdančios bendrovės „Nemuno vaistinė“ vadovės Aušros Budrikienės teigimu, kaukės bus parduodamos už savikainą.

„Viliamės, kad nauja medicininių kaukių siunta ne tik padės bent kuriam laikui patenkinti išaugusią paklausą, bet sumažės ir piktnaudžiavimo rinkoje atvejų, kai tokios apsaugos priemonės parduodamos keliskart brangiau nei jos įprastai kainuoja“, – pranešime sakė A. Budrikienė.

Pasak jos, tinklas kasdien gauna ir apie 10 tūkst. daugkartinių medžiaginių kaukių.

„Eurovaistinė“ pirmadienį sulaukė 720 tūkst. kaukių siuntos, jas išsiųs į 250 vaistinių ir prekiaus nuo antradienio arba trečiadienio.

„Medicinines kaukes vaistinėse gyventojai galės įsigyti vienetais. Kaip ir yra nurodęs sveikatos apsaugos ministras, vienas asmuo galės įsigyti 50 vienetų. Tikimės, kad tai leis gyventojams jaustis saugiai, bet ir toliau laikytis karantino“, – BNS sakė „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

„Eurovaistinė“ praėjusį penktadienį gavo apie 100 tūkst. vienkartinių kaukių. Skelbta, jog vienos kaukės kaina sieks vieną eurą.

„Maxima“ užsakė apsaugos priemonių už 1,5 mln. eurų

„Maxima LT“ užsakytame krovinyje 3,5 mln. vienkartinių medicininių kaukių, 1,5 milijono nitrilinių pirštinių darbuotojams ir dar 5,2 mln. pirštinių klientams.

„Maxima LT“ komercijos vadovė Vilma Drulienė teigia, kad klientai „Maximos“ parduotuvėse jau netrukus galės įsigyti vienkartinių medicininių kaukių.

„Dalį kaukių nusprendėme skirti klientams – kai tik siuntinys pasieks sandėlius, kaukės iškeliaus į parduotuves. Suprantame, jog šis prekybai skirtas kiekis tikrai nepatenkins visų mūsų klientų poreikio įsigyti medicinines kaukes, todėl dirbame toliau, siekdami aprūpinti saugos priemonėmis tiek mūsų darbuotojus, tiek klientus“, – teigia V. Drulienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt