Verslas

2020.03.31 16:41

„Kesko Senukai“ pradeda prekiauti būtiniausiais maisto produktais

LRT.lt2020.03.31 16:41

Statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“, vadovaudamasis valstybės išaiškinimais dėl verslo reguliavimo karantino laikotarpiu asortimentą pildo ilgai negendančiais maisto produktais, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kaip teigia Elona Uckutė, „Kesko Senukai“ atstovė, įmonė, vykdydama Vyriausybės sprendimą, yra laikinai apribojusi prekybos centrų veiklą. Todėl maisto produktų fizinėse „Senukų“ parduotuvėse klientai įsigyti galės specialiai tam įrengtose erdvėse, atskirtose nuo likusio prekybinio ploto.

Prekyba maisto produktais pradedama Vilniuje, Lukšio g. 34 įsikūrusiuose „Senukuose“ (Prekybos centre „Banginis“). Netrukus maisto prekių bus galima įsigyti ir kituose miestuose bei internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt.

Klientai galės rinktis rasti miltų, makaronų, aliejaus, konservuotų daržovių ir mėsos konservų, kavos, arbatos, padažų, saldėsių ir kt.

Kartu su maisto produktais pirkėjai turės galimybę įsigyti ir sodo-daržo prekes: substratus sėjai, daržovių ir vejų sėklas, trąšas. Taip pat galės įsigyti mechaninius ir elektrinius įrankius meistrams bei sodininkams, pagrindines namų apyvokos, automobilių ir gyvūnų priežiūros prekes.

Klientams rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes, mūvėti vienkartines pirštines bei laikytis saugaus, bent vieno metro atstumo nuo kitų asmenų. Taip pat siūloma už pirkinius atsiskaityti bankinėmis mokėjimo kortelėmis, o prieš apsiperkant bei apsipirkus – rankas kruopščiai dezinfekuoti prekybos centre esančiu dezinfekciniu skysčiu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.