Veidai

2020.07.14 10:08

Į pasaulio žiniasklaidos dėmesio centrą patekusi Meghan Markle suknelė – lietuvių kūrinys

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.07.14 10:08

Po Meghan Markle ir princo Harry pasivaikščiojimo Beverli Hilse, viso pasaulio žiniasklaidos dėmesys nukrypo į lietuvių prekės ženklą „Magic Linen“, kurio kurta balta linine suknele buvo pasipuošusi Meghan. Prekės ženklo įkūrėja Vita Murauskienė portalui LRT.lt sakė, kad „Meghan efektas“ suveikė ir suknelės pardavimai šoktelėjo.

Nuo balandžio viešumoje nepastebėti Meghan Markle ir princas Harry prieš kelias dienas buvo užfiksuoti fotografų netoli savo namų Beverli Hilse, Los Andžele, rašoma People.com.

Portalas pasidalijo nuotrauka, kurioje Meghan dėvi balto lino suknelę, sulaukusią ir daugiau užsienio žiniasklaidos dėmesio – apie ją taip pat rašė „Elle“, „Hellomagazine“, „Cosmopolitan“, „The Daily Mail“, „The Washington Post“ ir kt. . Suknelės kūrėjai – lietuviai. Tai vilniečių Vitos ir Justino Murauskų prekės ženklo „Magic Linen“ kurta suknelė.

„Švelniai tariant, buvome nustebinti – niekada anksčiau nemačiau M. Markle pasipuošusios lietuvių prekės ženklo drabužiais, – portalui LRT.lt sako prekės ženklo siela V. Murauskienė. – Domiuosi influencerių pasauliu ir žinau, kokią įtaką drabužių pramonei turi M. Markle, domėjausi ir „Meghan efektu“.

Kiek žinau, ji sąmoningai pasirenka tam tikrus nedidelius prekės ženklus. Manau, kad mūsų atveju į save dėmesį galėjome atkreipti todėl, kad „Magic Linen“ vadovauja moteris, taip pat tai yra tvarus prekės ženklas, užsiimantis labdaringa veikla ir vykdantis įvairias socialines akcijas, karantino metu Niujorke ir Lietuvoje dalijome kaukes.“

Minėtasis „Meghan efektas“, reiškia, kad kiekvienas naujas Meghan drabužis yra kone iššluojamas iš parduotuvių lentynų. V. Murauskienė pasakoja, kad šios suknelės pardavimai jau išaugo: „Vadinamasis „Meghan efektas“ sienų neturi – tikrai pastebiu, kad jos nori dauguma pasaulio moterų, nenustebčiau, kad apie tai sužinojusios ją įsigyti suskubtų ir mūsų tautietės.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt