Tavo LRT

2019.01.21 14:17

Junior A konkursui KLIPVID pateikė klipą „Corolla“

LRT.lt2019.01.21 14:17

Prasidėjo šeštąjį kartą vykstančio LRT konkurso KLIPVID balsavimas – šiemet dalyvauja 160 kūrėjų. LRT.lt kviečia susipažinti su dalyviais, o konkurso nugalėtojams atiteks piniginiai prizai, kurių fondas – 7 500 eurų.

Junior A yra alternatyvios elektroninės popmuzikos kūrėjas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Vilniuje. Atlikėjas pirmą kartą dėmesio susilaukė 2017 m., išleidęs debiutinį albumą „Born Busy“.

Junior A pirmas singlas, pavadinimu „Sleep Machine“, sulaukė dėmesio ir už Lietuvos ribų. „US Viral Top 50“ ši daina pasiekė 13 vietą. Žinoma pasaulyje grupė Gorillaz įtraukė „Sleep Machine“ į mėgstamiausių pusmečio singlų grojaraštį, taip singlas nuskambėjo įvairių pasaulio šalių radijo stotyse, įskaitant „BBC Radio One“, nacionalinį Danijos radiją „3FM“ ir t. t.

Po singlo sėkmės, Junior A pasirašė kontraktą su muzikos leidybos kompanija „Hard Up“ iš Didžiosios Britanijos. 2018 m. Junior A nominuotas kaip „Metų proveržis“ ir „Metų elektroninės muzikos atlikėjas“ Lietuvos muzikos apdovanojimuose.

LRT konkursui KLIPVID Junior A pateikė klipą „Corolla“.

Kūrybinė grupė:

„Scuare – Production House“

Režisierius ir scenarijaus autorius – Laurynas Valkiūnas

Prodiuseris – Laurynas Mataitis

Operatorius – Rytis Aliukonis

Kostiumų dizainerė – Emilija Knyzelytė-Jočionė

Montažas ir spalvų korekcija – Karolis Labutis

Balsuoti galima puslapyje http://klipvid.lrt.lt/ iki vasario 12 dienos. Nugalėtojams atiteks piniginiai prizai, kurių fondas – 7 500 eurų. Apdovanojimai vasario 21 dieną bus transliuojami per LRT PLIUS iš Knygų mugės „Muzikos salės“.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.