Naujienų srautas

Tavo LRT2019.01.21 14:17

Junior A konkursui KLIPVID pateikė klipą „Corolla“

LRT.lt 2019.01.21 14:17

Prasidėjo šeštąjį kartą vykstančio LRT konkurso KLIPVID balsavimas – šiemet dalyvauja 160 kūrėjų. LRT.lt kviečia susipažinti su dalyviais, o konkurso nugalėtojams atiteks piniginiai prizai, kurių fondas – 7 500 eurų.

Junior A yra alternatyvios elektroninės popmuzikos kūrėjas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Vilniuje. Atlikėjas pirmą kartą dėmesio susilaukė 2017 m., išleidęs debiutinį albumą „Born Busy“.

Junior A pirmas singlas, pavadinimu „Sleep Machine“, sulaukė dėmesio ir už Lietuvos ribų. „US Viral Top 50“ ši daina pasiekė 13 vietą. Žinoma pasaulyje grupė Gorillaz įtraukė „Sleep Machine“ į mėgstamiausių pusmečio singlų grojaraštį, taip singlas nuskambėjo įvairių pasaulio šalių radijo stotyse, įskaitant „BBC Radio One“, nacionalinį Danijos radiją „3FM“ ir t. t.

Po singlo sėkmės, Junior A pasirašė kontraktą su muzikos leidybos kompanija „Hard Up“ iš Didžiosios Britanijos. 2018 m. Junior A nominuotas kaip „Metų proveržis“ ir „Metų elektroninės muzikos atlikėjas“ Lietuvos muzikos apdovanojimuose.

LRT konkursui KLIPVID Junior A pateikė klipą „Corolla“.

Kūrybinė grupė:

„Scuare – Production House“

Režisierius ir scenarijaus autorius – Laurynas Valkiūnas

Prodiuseris – Laurynas Mataitis

Operatorius – Rytis Aliukonis

Kostiumų dizainerė – Emilija Knyzelytė-Jočionė

Montažas ir spalvų korekcija – Karolis Labutis

Balsuoti galima puslapyje http://klipvid.lrt.lt/ iki vasario 12 dienos. Nugalėtojams atiteks piniginiai prizai, kurių fondas – 7 500 eurų. Apdovanojimai vasario 21 dieną bus transliuojami per LRT PLIUS iš Knygų mugės „Muzikos salės“.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą