Tavo LRT

2018.11.25 00:35

„Du balsai – viena širdis“ dalyviai pradeda kovą dėl vietos pusfinalyje

Viktorija Juškauskaitė, LRT.lt2018.11.25 00:35

Šį šeštadienį išliko penkios stipriausios poros, kurios pateko į pusfinalį ir gruodžio 8-ąją varžysis dėl nugalėtojų titulo. Kitą savaitgalį prie jų prisijungs ir Gedeminas bei Inga Jepšai, žiūrovų valia sugrąžinti į projektą.

Projekte „Du balsai – viena širdis“ varžosi Gražina Kriščiūnienė ir Reda Venediktova, Aurelija Meškauskienė su sūnumi Rapolu Kęstučiu Meškausku, Ruslanas Kirilkinas ir Julija Gurecka Fjodorova, Aurelija Čižauskaitė ir Gabrielė Butkaliuk, Simona Nainė ir Kipras bei Nerijus ir Milda Sadauskai.

J. Auškelio/LRT nuotr.

Gruodžio 1-ąją prie penkių šį šeštadienį išliksiančių duetų prisijungia G. ir I. Jepšai, todėl pusfinalyje dainuos šešios poros.

Laidoje šeimų duetai pasirodys ir komandomis po tris, ir atskirai. Geriausiai trejete sudainavusi pora papildomai gaus 30 balų. Komisijos nariai Mantas Stonkus, Dovilė Filmanavičiūtė bei Katažina Zvonkuvienė, kaip ir visada, pabaigoje skirs 10, 20, 30 taškų.

J. Auškelio/LRT nuotr.

Įprasta tvarka po kiekvieno kūrinio savo taškus dovanos ir išmaniosiomis kėdėmis balsuojanti publika.

Projekto „Du balsai – viena širdis“ pusfinalis vyks gruodžio 1, o finalas – 8 dienomis. Finalo metu nugalėtojus rinks tiesiogiai balsuojantys televizijos žiūrovai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt