Tavo LRT

2018.10.29 11:22

„Du balsai – viena širdis“ duetų dvikovos: paaiškėjo, kurios poros paliko projektą

Viktorija Juškauskaitė, LRT.lt2018.10.29 11:22

Atėjo metas, kai duetai kovoja vieni prieš kitus. Laidoje pasirodo dvi poros, o žiūrovai ir komisija skiria savo taškus.

Balsuoja 150 publikoje esančių svečių, be to, po 20 balų vienam iš duetų gali skirti ir kiekvienas komisijos narys. Šiandieną balsavo muzikologas Ramūnas Zilnys, atlikėjos Dovilė Filmanavičiūtė ir Katažina Zvonkuvienė.

Į sceną žengė praėjusios laidos favoritės – Gražina Kriščiūnienė ir Reda Venediktova su daina „Tu vėjo paklausk“. Jos kovojo prieš kitą mamos ir dukros duetą – Ireną Jokšienę ir Frėją Gineitytę, kurios atliko kūrinį „Balsas vandeny“. Į kitą etapą pateko G. Kriščiūnienė ir R. Venediktova.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Pirmosios laidos lyderiai sutuoktiniai Nerijus ir Milda Sadauskai žiūrovams dovanojo „Ring of Fire“. Jiedu susigrūmė su svainiais – Julija Karaliūnaite ir Sauliumi Šiliniu – pasirodymui pasirinkusiais dainą „Game of Thrones“. Dvikovą nugalėjo vyro ir žmonos duetas.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Tretieji kovojo Girmantė Vaitkutė ir jos brolis Gytautas Vaitkus, kurie atliko dainą „Lietaus ašara“. Jų priešininkės – kūrinį „You Raise Me Up“ dovanojusios Aurelija Čižauskaitė su dukra Gabriele Butkaliuk. Bilietą į tolimesnes laidas gavo mamos ir dukros duetas.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Paskutinieji kūrinį „Skausmas“ dainavo Aušra ir Ramūnas Difartai. Jų varžovai – Laimonas ir Justė Bendaravičiai su kūriniu „Matrica“. Kitame etape žiūrovai išvys muzikantus A. ir R. Difartus.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Daugiau – laidos įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt