Tavo LRT

2018.10.02 19:35

Klausiate – atsakome. Kaip keičiasi naujasis LRT RADIJO laidų tinklelis?

LRT RADIJO laidų įrašus galima rasti mediatekoje ir tinklalaidėse, jei žmonės nori paskaityti, tekstai skelbiami portale LRT.lt, sako LRT RADIJO programų direktorė Guoda Litvaitienė. Pasak jos, naujajame tinklelyje kai kurių laidų klausytojai neberas, o kitos tiesiog pakeitė transliacijų laiką.

„Noriu paklausti, kur per LRT galėčiau paklausyti užsienio spaudos apžvalgą, kurią veda Mykolas Drunga? Anksčiau ji buvo transliuojama trečiadieniais, dabar nebe“, – teiraujasi klausytoja.

G. Litvaitienė tikina, kad laida liko LRT programoje: „M. Drungos rengiamas užsienio spaudos apžvalgas galite girdėti šeštadieniais „Ryto garsų“ laidoje. Taip pat ir ketvirtadieniais per LRT KLASIKĄ – laidoje „Ryto allegro“. Ji tikrai niekur nedingo. Tiems, kas nori ir pasiskaityti, tekstai skelbiami portale LRT.lt.“

V. Radžiūno/LRT nuotr.

Kita LRT RADIJO klausytoja domisi, kur dingo ilgametė šeštadieninė Beno Rupeikos laida „Kaip žmonės gyvena“.

Anot LRT RADIJO programų direktorės G. Litvaitienės, šią vasarą B. Rupeika nusprendė neberengti laidų „Kaip žmonės gyvena“, todėl nuo rudens jų nebeliko.

„Kodėl norite nutraukti psichologinę Rūtos Bačiulytės ir Aušros Griškonytės laidą „Pašnekesiai apie tave ir kitus?“ – klausia Regina iš Vilniaus.

J. Gedvilaitės, M. De Lange nuotr.

G. Litvaitienė pabrėžia, kad ši laida ir toliau bus eteryje, tačiau nebe penktadieniais, bet šeštadieniais.

„Ši laida niekur nedingsta ir nuo spalio 1 dienos jos galima klausytis šeštadieniais po 11 valandos žinių. Manome, kad tai yra patogesnis laikas nei buvo anksčiau. Tikime, jog sulauksime ir daugiau klausytojų. Tie, kas negalės pasiklausyti per radijo imtuvą šeštadieniais, laidą ras mediatekoje ir tinklalaidžių platformose.

Be to, klausytojai galės rašyti laiškus ir užduoti klausimus laidos vedėjoms adresu pasnekesiai@lrt.lt. Laidos vedėjos stengsis atsakyti ir kalbėti apie tas problemas, kurios iškyla klausytojams, pagelbėti jas spręsti. Manome, kad temų bus daugiau, klausimų taip pat. Daugiau žmonių galės parašyti laiškus, ne tik skambinti tiesioginio eterio metu. Perkėlę į šeštadienį sudarysime geresnes sąlygas klausyti psichologinių laidų“, – kalba ji.