Tavo LRT

2018.06.29 00:11

Atlikėjas iš Izraelio Ori pirmą kartą Lietuvoje: pamatykite akimirkas iš koncerto

Melodingas, ritmiškas ir įtraukiančias muzikines kompozicijas, klausytoją pakeriančias savitu skambesiu pirmą kartą Baltijios šalyse „LRT OPUS terasoje“ atliko dainų kūrėjas Ori iš Izraelio. Atlikėjas, pagarsėjęs originaliu vokalu ir svajingu melodingumu, tikina nekantriai laukęs savo prisistatymo Lietuvoje.  

„LRT OPUS terasa“ lietuviams žadėjo melodingą pažintį – šįvakar, birželio 28 d., terasoje pirmą kartą Lietuvoje pasirodė atlikėjas Ori Alboher iš Izraelio. 

Mylimas gimtajame Izraelyje ir apkeliavęs nemažai Europos šalių, jis dar niekada nėra koncertavęs Baltijos šalyse, tad, kaip prieš koncertą sakė atlikėjas, šis pasirodymas išties ypatingas.

„Nekantrauju su savo muzika supažindinti lietuvius ir viliuosi, kad ši pažintis jiems taip pat taps maloniu atradimu“, – sakė Ori.

Daugelis Ori kūrinių atliekami anglų kalba, tačiau juose dažnai galima išgirsti ir hebrajų kalbos motyvų.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems – geros muzikos gerbėjams, šeimons, vaikams ir gyvūnams. Tai vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną.

„LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusė, pro prekybos centro „Iris“ vartus). Daugiau informacijos rasite čia.

Atlikėjas Ori: