Tavo LRT

2018.06.01 11:18

LRT sezono uždaryme – futbolo varžybos ir grilio čempionų šašlykai

Paskutinę pavasario dieną artėjančio Pasaulio futbolo čempionato tema buvo uždarytas LRT sezonas – vidiniame kieme darbuotojų surengtame LRT futbolo čempionate pečius surėmė kolegos, taiklieji galėjo dalyvauti baudinių varžybose, o grilio šefai ruošė įvairiausių pasaulio šalių patiekalus.

Vakarą pradėjo LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, kuri sveikino visus LRT darbuotojus už puikų praėjusį sezoną – LRT parengė daugybę tiesioginių transliacijų –  Lietuvos šimtmečio minėjimų, „Eurovizijos“, Paukščių choro, Knygų mugės, Princo Hario vestuvių, buvo sukurtas pirmasis radijo vaidybinis serialas „Vilius Karalius“, puikiai pavyko projektas „Keliu vėliavą“, o LRT KULTŪRA pradėta transliuoti HD formatu. 

„Ačiū visiems, kas puikiai padirbėjo per praėjusį sezoną. Tikiuosi, kad per vasarą puikiai pasiruošime naujam sezonui ir jau dabar planuojame, kaip geriau tai padaryti. Ačiū ir sparčiai dirbančiai portalo LRT.lt komanda su Interneto departamento vadovu Ričardu Baltaduoniu – jie visi stengiasi, kad kuo greičiau startuotų atsinaujinęs portalas“, – kalbėjo M. Garbačiauskaitė-Budrienė.

Netrukus prasidėjo LRT futbolo čempionatas – trys komandos susirungė dėl geriausiųjų vardo. Tarp televizijos, radijo ir laidų prodiuserių virė arši kova, kol galiausiai pirmąją vietą iškovojo laidų prodiuserių komanda „Taifūnas“.

Visus šventės dalyvius skaniais patiekalais vaišino Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos šefai – buvo galima paragauti ispaniškosios paelijos ir kaukazietiško šašlyko.