Tavo LRT

2018.01.29 21:02

Praėjusią savaitę populiariausios – peliukų Sūrskio ir Mauzerio apžvalgos

LRT.lt 2018.01.29 21:02

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Tarp populiariausių praėjusios savaitės įrašų – peliukų Sūrskio ir Mauzerio apžvalgos. Vienoje iš laidų kalbėta apie pastaruoju metu žiniasklaidoje nuaidėjusią krepšininko Simo Jasaičio istoriją.

Kitoje apžvalgoje – apie LRT tarybos reikalavimą, kad vadovo poziciją gali užimti tik asmuo, įgijęs magistro išsilavinimą.

Dar vienas populiarus praėjusios savaitės įrašas – „Eurovizijos“ atrankinė laida, kurioje dainas pristatė ir grupė „Saulės kliošas“, Paula, Mia bei kiti atlikėjai.

Daugybės žiūrovų peržiūrų sulaukė ir laida „Emigrantai“. Viena laidos istorijų – apie lietuvę, Ispanijoje pradėjusią netradicinį verslą – moteris tapo veterinare, atvykstančia į klientų namus. Kita tema – apie lietuvę Airijoje darbus pradėjusią nuo valytojos pareigų, o galiausiai tapusia viešbučio valdytoja. Rubrikoje „Sveiki sugrįžę“ apie tai, kaip po nesėkmės Amerikoje sugrįžęs lietuvis atidarė senelių namus.

Populiari išlieka ir laida „Beatos virtuvė“. Joje laidos vedėja pasakojo apie senuosius receptus. B. Nicholson gamino kepenėlių sklindžius, kepė varškės pyragą, taip pat cepelino ir kugelio palikuonį – keptus bulvių kukulius. Tai receptas iš 1937-ųjų! „Beatos virtuvėje“ lankėsi Ingrida Šimonytė, o su Danguole Kandrotiene laidos vedėja kalbėjo apie tai, kiek ir kas kainavo tarpukariu.

Į populiariausiųjų 5-uką pateko laida „Gyvenimas“. Čia istoriją, kaip pavyko atsikratyti 23 kg, pasakojo Aušra Kilkuvienė. Pasaulio rekordininkės Ramunės Adomaitienės gyvenimas – tarp aukso ir ašarų. Po tragiškos avarijos – sutuoktinio netektis ir ištikusi koma. Kita tema – Šri Lanka, Azijos perlas, kurį atrado laidos kūrėjai.