Tavo LRT

2018.01.13 22:53

Sausio 13-ąją A. Mamontovas kviečia padėti Ukrainos žmonėms

LRT.lt2018.01.13 22:53

Šį šeštadienį, Sausio 13-ąją, A. Mamontovas ragina visus televizijos žiūrovus padėti Ukrainos žmonėms. 21 val. LRT TELEVIZIJA tiesiogiai transliuos paramos koncertą „Kartu iki pergalės“, kurio metu bus galima paskambinti numeriu 1891 ir paremti karo negandas išgyvenančią Ukrainą ir jos žmones. Tiesioginę transliaciją galite stebėti čia.

„Yra žmonių, kurie lig šiol galvoja, kad karas vyksta tik televizoriuje. Deja, tai ne filmas – tai kraupi realybė, žvelgianti ukrainiečiams kas dieną į akis“, – aiškina A. Mamontovas. „Mes tiesiog neturime teisės nusigręžti nuo savo artimiausių draugų. Todėl aš kviečiu padėti tiems žmonėms ir paremti karo negandas išgyvenančią Ukrainą jau dabar  – užtenka paskambinti numeriu 1891“, – sako A. Mamontovas.

Paramos koncerto metu aukojant numeriu 1891 ir svetainėje blue-yellow.lt surinktos lėšos bus skirtos organizacijai „Blue Yellow“, kuri teikia visokeriopą pagalbą Ukrainos kariams, jų artimiesiems, našlaičiais likusiems vaikams, jų mamoms ir karo nusiaubtų miestų bendruomenėms.

Paramos koncertas „Kartu iki pergalės“ bus tiesiogiai transliuojamas sausio 13 d. 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Ant scenos populiariausius kūrinius atliks lietuviškosios scenos žvaigždės – Marijus Mikutavičius, Andrius Mamontovas, Jurgis Didžiulis, Evelina Sašenko, Erica Jennings, grupės „Bix“ , „Naktinės personos“ ir kt. Specialiai šiam renginiui į Lietuvą taip pat atvyksta Ukrainos muzikos žvaigždė Tiana Roz. Tiesioginiame eteryje į žiūrovus kreipsis koncerto globėja Lietuvos Prezidentė, Lietuvos kariuomenės vadai, ministrai, kariai  iš Ukrainos.

Renginio globėja – LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Renginio mecenatai – LR Vyriausybė, LR Užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos kariuomenė. Renginio organizatoriai – organizacija „Blue Yellow“, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, prodiuserių kompanija „TymDrym“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.