Tavo LRT

2017.06.02 17:05

LRT TELEVIZIJOS 60-mečiui sukurtas himnas

LRT.lt2017.06.02 17:05

LRT TELEVIZIJA savo 60-mečio iškilmes vainikuoja himnu, kuris jau šeštadienį, birželio 3 d., 21 val. nuskambės finalinėje „60 akimirkų“ laidoje. 

„Šešiasdešimt akimirkų, kiekvieną jų išsaugome, nes tai, kas esam šiandien, su kuo visi užaugom, bet atgal jei atsigręšim, pajusim, kaip sujungia mus akimirkų šešiasdešimt... Tiek metų esame kartu, čia šitiek keitėsi kartų, o kiek veidų ir kiek vardų...“, – dainuoja Vidas Bareikis, Neringa Nekrašiūtė, Vaida Genytė, Ironvytas, „Queens of Roses“ ir laidos vedėja Živilė Kropaitė, pritariant Vytauto Lukočiaus vadovaujamam orkestrui.

Skambant nuotaikingam himnui, žiūrovai pamatys nacionalinę televiziją tokią, kokia ji yra šiandien ir kaip atrodė prieš dešimtmečius, ekrane puikuosis ryškiausios visų laikų LRT žvaigždės ir užkulisiuose dirbantys žmonės – režisieriai, operatoriai, garso inžinieriai, scenos, archyvų darbuotojai, grimuotojos ir daugelis kitų, be kurių žiūrovai televizijos neišvystų.

Laidoje apie kartas užauginusias pramogų laidas prisiminimais dalinsis pirmasis televizijos režisierius Anupras Lauciūnas, žurnalistikos profesorius Žygintas Pečiulis, režisierė Asta Einikytė, laidų vedėjas Andrius Rožickas.

Himno žodžių autorė – LRT muzikos laidų redaktorė Raimonda Katiliūtė, muziką sukūrė Deividas Zvonkus. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.