Tavo LRT

2021.03.18 11:14

„Dainuok su manim“ spindinčios Liepa ir Radvilė: negali laukti, kol kiti už tave viską padarys

LRT.lt2021.03.18 11:14

Šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys dar vieną muzikinio projekto „Dainuok su manim“ laidą. Šį kartą Liepos Norkevičienės ir Radvilės Galminaitės duetas nustebins ne tik išskirtiniu pasirodymu, bet ir įspūdingais pačių pagamintais kostiumais.

„Negali ateiti ir tiesiog laukti, kol už tave kiti sugalvos šviesas, kostiumus ir paruoš išskirtinį pasirodymą. Mums pirmiausiai gimsta ne daina, bet tai, kaip ji turi atrodyti scenoje. Šiam šeštadieniui sumąsčiau sudėtingą sprendimą – turime turėti veidrodinius rūbus, kuriuose atsispindėtų šviesos. Teko susirasti žmogų, pjaustantį veidrodžius, o tuos 450 gabaliukų vėliau klijuoti ant kostiumų. Darbo buvo daug, bet tikiuosi, galutinis rezultatas pastangas atpirks“, – pasakojo Liepa.

Dabar nuoširdžiai savo partnere besižavinti atlikėja atrankose vis nesiryžo paspausti lemtingo mygtuko. „Tai nebuvo negebėjimas apsispręsti ar išsirinkti. Visi ten dainavę vaikai – be galo talentingi ir širdis plyšo suprantant, kad jie toliau projekte nedalyvaus. Vis dėlto, kiekvienas čia atėjęs suaugęs puikiai žino, ką gali duoti savo scenos partneriui, o jaučiau, kad nežinočiau, kaip perduoti patirtį, informaciją. Vidinė kova buvo didelė ir skausminga, bet labai džiaugiuosi, kad išlaukiau Radvilės. Su ja viena kitą suprantame, jaučiame, kiekvienu pasirodymu mėgaujamės lyg paskutiniu“, – atskleidė scenos profesionalė.

Radvilė taip pat džiaugiasi judviejų santykiu. „Liepa – pati geriausia partnerė, kokią galėjau įsivaizduoti. Atradome didelį ryšį, suprantame viena kitą, puikiai sutariame. To ryšio paaiškinti neįmanoma, tai yra magija, vedanti mus toliau. Nustebino, kad darbo tempas projekte – didžiulis. Repetuojame po porą valandų kasdien, dainai paruošti dažnai turim vos keletą dienų. Prieš važiuodama į kokį konkursą ruošdavausi bent keletą savaičių, o čia darbo krūvis – labai didelis, todėl džiaugiuosi, kad su Liepa dirbti tikrai gera“, – sakė jaunoji atlikėja.

„Radvilė gyvena Klaipėdoje, aš – Vilniuje, bet kai nori, viskas įmanoma. Savaitę apsistojau pajūryje, vėliau Radvilės tėvų išprašėme, kad leistų jai atkeliauti pas mane į Vilnių. Džiaugiuosi, kad manimi pasitikėjo, o dar labiau, kad su Radvile nesijaučiu kaip su svetimu žmogumi. Net vyras jai išvažiuojant namo sakė, kad galėjo pabūti ir ilgiau. Keistas jausmas, kad vos per mėnesį, kol tęsiasi projektas, jaučiuosi taip, lyg žmogų pažinočiau jau labai daug metų. Juolab – mes tikrai panašios. Esu darboholikė, eidama į sceną turiu žinoti, ką darau. Radvilė taip pat nesiskundžia, kad kažkas netinka, nepatinka, pastabų nepriima priešiškai, į jas atsižvelgia. Nors scenoje ji be galo drąsi ir energinga, o užkulisiuose – kukli, kultūringa, išauklėta, išlaikyta. Tai, žinoma, tėvų nuopelnas. Kol kas dainuoti kartu – ne darbas, o malonumas“, – komplimentų partnerei negailėjo Liepa.

Radvilė neslepia, kad „Dainuok su manim“ pakeitė jos požiūrį į kitus atlikėjus. „Nustebino, kad visi žmonės, kuriuos matome per televiziją, yra labai paprasti ir draugiški. Anksčiau klausydavau Liepos, galvodavau, kokia ji nuostabi dainininkė, o dabar tiesiog nuoširdžiai ir paprastai bendraujame. Projekte ne tik tobulėju ir pažįstu save, bet ir sutinku daugybę nuostabių žmonių, suprantu, kad visi esame vienodi ir labai žemiški“, – sakė R. Galminaitė.

Šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys Liepos ir Radvilės, Augustės ir Karinos Krysko, Kotrynos ir Monikos Marijos, Rusnės ir „Baltų varnų“, Jogilės ir Jeronimo Miliaus pasirodymus. Vienam duetui, susumavus praėjusio ir šio šeštadienio komisijos balus, kelionė projekte baigsis. Pasirodymus, kaip visada, lygiomis teisėmis vertina vaikų komisija – Vakarė Jarmalavičiūtė, Ąžuolas Račinskas ir Kristupas Kerulis bei suaugusiųjų – Dovilė Filmanavičiūtė, Inga Jankauskaitė bei Ramūnas Zilnys. Laidos vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt