Tavo LRT

2016.02.03 19:40

I. Krupavičius apie karinę tarnybą: jaučiuosi išsekęs

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2016.02.03 19:40

Buvęs LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius jau įveikė trečdalį savanoriškosios karo tarnybos laiko. Pats laidų vedėjas tikina, kad jaučiasi išsekęs, o fizinį bei psichologinį krūvį atlaikyti tampa vis sunkiau.

„Jaučiuosi išsekęs. Neseniai manęs paklausė, kas yra sunkiau: fizinis ar psichologinis krūvis. Atsakiau, kad fiziškai dar pakeliama, bet psichologiškai – jau sudėtinga, reikia daug dirbti su savimi. Pabradėje, kur šiuo metu vyksta mokymai, esame daugiau nei savaitę, liko kelios paskutinės dienos. Per jas krūvis darosi dar didesnis, miškuose praleidžiame visą dieną, nešamės kuprines, kurios sveria beveik trečdalį mūsų pačių svorio, ginklus, šovinius, tad visur bėgti darosi sudėtinga. Tikiuosi atlaikyti šį krūvį“, – kalba I. Krupavičius.

Savo noru kariuomenėje tarnaujantis vyras tikina, kad iš pradžių buvo sunkiausia per daug nemąstyti ir nerodyti iniciatyvos, nes ji kariuomenėje nėra labai sveikintina.

„Tuomet buvo sunku vykdyti komandas ir per daug negalvoti. O dabar sudėtinga atlaikyti krūvį, kuris nėra toks jau mažas“, – teigia laidų vedėjas.

I. Krupavičius pasakoja, kad dabar rytais patiria daugiau streso, nei keldamasis į tiesioginio eterio laidą.

„Čia nereikia užsistatyti žadintuvo, čia mes keliamės pagal komandą, pagal kurią reikia susiruošti kur kas greičiau, nei buvau įpratęs. Bet džiaugiuosi, kad prieš dienos darbus mankštinamės“, – sako jis.

Visą interviu stebėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.