Tavo LRT

2020.09.11 09:41

„Dainuok su manim“ – emocijų audra. Teks atsisveikinti su dviem duetais

LRT.lt2020.09.11 09:41

Šį šeštadienį, rugsėjo 12 d., LRT TELEVIZIJOS eteryje – antroji naujojo sezono „Dainuok su manim“ laida. Po pertraukos muzikinio projekto dalyviai į ekranus grįžo patobulėję ir sustiprėję, tačiau nenumaldomai artėjant finalui su dviem poromis teks atsisveikinti. 

Itin jautrų pasirodymą žiūrovams dovanos Ieva Zasimauskaitė ir Onutė Mingė Slušnytė, atlikusios pačios Ievos sukurtą dainą apie netektį. „Galvojau, ar Onutė nėra per mažytė šiai daina. Žinant kontekstą, pažįstant Ievutę, žinant apie ką ši daina, pirmas įspūdis, kad tai – solinė rauda“, – susigraudinus I. Zasimauskaitei sakys komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė.

Dar žiemą susikūrę duetai neslepia, kad pandemijos padiktuota projekto pertrauka buvo naudinga, nes padėjo užmegzti glaudesnį ryšį vieniems su kitais. Susigraudins ir Iglė Bernotaitytė, kuri drauge su Dominyku Navicku atliks žymiąją dainą „Paukščiai“. „Atsirado kitoks ryšys, nei buvo pirmoje laidoje, kai paspaudžiau mygtuką. Dabar susigyvenom, išsišnekėjom, išsipasakojom“, – sako Iglė.

„Šią dainą dainuoju nuo trečios klasės, jau trejus metus. Pirmus kartus atrodė, kad prieš draugus gėda tokią dainą dainuoti, o dabar – man garbė. Pajaučiau, koki ji didinga. Man ši daina labai įstrigus, lyg antras himnas“, – emocijomis dalysis ir Dominykas.

„Dainuok su manim“ dalyvauja aštuoni duetai: Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Rusnės Varanavičiūtės ir Dainoto Varno, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaras Lubio, Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės, Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio. Po šio šeštadienio muzikinę kelionę toliau tęs šeši duetai, kurie varžysis pusfinalyje, o finale, paskutinėje projekto laidoje, pasirodys keturios poros.

Jų pasirodymus vertina net dvi vienodai svarią balso teisę turinčios komisijos: vaikų ir suaugusiųjų, prie kurios stalo vėl matysime dainininkę Dovilę Filmanavičiūtę, kompozitorių Stanislavą Stavickį-Stano ir LRT populiariosios muzikos redaktorių Ramūną Zilnį.

Projekto vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.

„Dainuok su manim“ žiūrėkite šeštadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Populiariausi