Tavo LRT

2020.08.31 15:43

Loterijos „Kenoloto“ ir „Jėga“ keliasi į komercinę televiziją

LRT.lt2020.08.31 15:43

Nuo rugsėjo 7 d. loterijos „Jėga“ ir „Kenoloto“ bus rodomos per TV3 televiziją. Sprendimas loterijų transliacijas po daugiau nei 25 metų, praleistų LRT eteryje, perkelti į komercinę televiziją buvo priimtas bendru loterijų organizatorių ir LRT sprendimu.

„Nuoširdžiai dėkojame LRT už ilgametį bendradarbiavimą ir šiltą draugystę su laidas padėjusia kurti profesionalia televizijos darbuotojų komanda, tačiau, suprasdami ir gerbdami LRT strategijos kryptį, siekdami padėti išgryninti jų programų turinio darną, bendru sutarimu nusprendėme perkelti loterijų tiražus į kitos televizijos kanalą. TV3 eteryje jau transliuojamos „Vikinglotto“ ir „Eurojackpot“ laidos, todėl „Kenoloto“ ir „Jėgos“ perkėlimas į TV3 leis loterijų žaidėjams dar labiau susitelkti į mėgstamą pramogą“, – sako loterijų organizatorės „Perlas Network“ atstovė Renata Mozuraitė.

„Jėgos“ ir „Kenoloto“ organizatoriai taip pat pabrėžia, kad loterijų taisyklės nesikeičia, o transliacijas ir toliau ves Laima Kybartienė ir Jurgita Drabatienė.

Populiariausi