Tavo LRT

2020.03.13 09:04

„Dainuok su manim“ įsibėgėja: pirmieji duetų pasirodymai ir vaikų komisijos debiutas

LRT.lt 2020.03.13 09:04

Šį šeštadienį LRT TELEVIZIJOS „Dainuok su manim“ laidos žiūrovai išvys kelias naujoves. Pirmą kartą į sceną žengs projekto atrankinių laidų metu susikūrę vaikų ir muzikos žvaigždžių duetai. Pirmą kartą žiūrovai išvys ir vaikų komisijos, kuri vertins duetų pasirodymus, narius.

Laidos žiūrovams jau pažįstami komisijos nariai Dovilė Filmanavičiūtė, Stanislavas Stavickis-Stano ir Ramūnas Zilnys džiaugėsi sulaukę jaunųjų kolegų – būgnininkės Faustos Šukytės, energingosios Liepos Čičelytės ir Roko Mizeikio, kuris taip pat išmėgino jėgas duetų atrankoje ir visus sužavėjo savo iškalba.

Vaikų ir suaugusiųjų komisijų nariai balsuos lygiomis teisėmis, kiekvienas jų galės skirti iki dešimties balų vienam duetui. Jaunieji vertintojai projekte dalyvaujantiems duetams žadėjo būti griežti, bet ne per griežti.

Per pirmąsias dvi projekto atrankines laidas susikūrė aštuoni duetai: Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Rusnės Varanavičiūtės ir Dainoto Varno, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio, Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės, Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio.

„Dainuok su manim“ projekto vedėjai – TV žiūrovų numylėtinė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir nuo šio šeštadienio prie jos prisijungsiantis žiūrovų taip pat jau pasiilgtas Giedrius Savickas.

„Dainuok su manim“ žiūrėkite šeštadienį nuo 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.