Tavo LRT

2020.03.06 09:37

„Dainuok su manim“ atradimas – įspūdingo balso dvylikametė plaukimo čempionė Stela

LRT.lt 2020.03.06 09:37

Šį šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys antrąją muzikinio projekto „Dainuok su manim“ atrankos laidą. Dvylika talentingų vaikų rungsis siekdami iš muzikos žvaigždžių išgirsti lemtingąją frazę „Dainuok su manim“.

Viena scenoje pasirodysiančių jaunųjų talentų – dvylikametė Stela Švenčionytė. Bishop Briggs hitą „River“ atlikusi Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos penktokė sužavėjo auditoriją, susirinkusią televizijos studijoje.

Ne ką mažesnę nuostabą sukėlė ir Stelos dienotvarkė – talentinga dainininkė net septynis kartus per savaitę treniruojasi baseine. „Plaukiu nuo šešerių metų, medalių seniai neskaičiavau ir bijau pameluoti, bet 60 ar 70 greičiausiai bus. Norėčiau būti profesionali plaukikė ir dainininkė“, – apie ateities planus kalba Stela Švenčionytė ir priduria, kad laiko sau lieka, nes svarbiausia mokėti jį planuoti.

Palaikyti Stelos į televizijos studiją atvyks ir jos mama. „Turiu keturiolikmetį brolį, mane palaiko ir tėtis, bet kai ateina daug pažįstamų, labai jaudinuosi. Mano pasirodymą mama nufilmavo telefonu ir su jais pasidalino. Jiems patiko“, – šypsosi Stela.

Kaip seksis Stelai ir dar vienuolikai talentingų jaunųjų dainininkų „Dainuok su manimi“ atrankoje, pamatysime šį šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. „Dainuok su manim“ – pasaulyje dar nematyto, Lietuvoje sukurto formato muzikinis projektas, kuriuo siekiama atrasti naujų jaunųjų talentų.

Jo ašimi taps talentingų vaikų ir ryškiausių Lietuvos žvaigždžių duetų konkursas. Projekto intriga – duetai susikurs atrankinių laidų metu, televizijos žiūrovų akivaizdoje. Iš pusės tūkstančio vaikų atrinkti projekto dalyviai, jaunieji dainininkai, sieks atskleisti savo muzikinius gebėjimus ir sudominti muzikos profesionalus.

Apsispręsti žvaigždėms padeda patariamąjį balsą turinti komisija: kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė, LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys ir muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Projekto vedėjai – TV žiūrovų numylėtinė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir kiek vėliau prie jos prisijungsiantis žiūrovų taip pat jau pasiilgtas Giedrius Savickas.

Pirmosios atrankinės laidos metu jau susikūrė Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Rusnės Varanavičiūtės ir Dainoto Varno bei Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės duetai. Pasižiūrėti pirmosios atrankinės laidos jaunųjų atlikėjų pasirodymus galima LRT mediatekoje.