Tavo LRT

2019.11.11 10:42

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė laida „Spalvos“ apie gėjus tėčius

LRT.lt2019.11.11 10:42

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovų dėmesio centre atsidūrė tik LRT.lt portale rodoma dokumentika „Spalvos“. Laidoje pasakota apie homoseksualius vyrus, nusprendusius susilaukti atžalų. BBC žurnalistas Davidas kartu su partneriu dėl dukrelės gimimo išleido didžiulius pinigus, tačiau žada susilaukti ir dar vienos atžalos. Kitas pasakojimas – apie Janno ir Matthias, kuriems surogatė dukrelę Isabellą pagimdė iš altruistinių paskatų.

Dar viena itin daug peržiūrų sulaukusi laida – LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“. Ant parketo – nuo aistringo tango iki pasadoblio, nuo sambos iki lėto valso. Projekte likusios 9 poros šventė mediumą, tačiau vienai porai mediumas buvo lemtingas. Su projektu atsisveikino ir kovą dėl geriausių šokėjų titulo pralaimėjo Mantas ir Karolina.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laidos „Visi kalba“ pokalbis su žurnaliste Rita Miliūte. Pašnekovė dalijosi įžvalgomis apie amžių ir lyčių stereotipus darbo rinkoje. Ji džiaugėsi, kad niekada neteko patirti diskriminacijos dėl to, jog yra moteris. Taip pat R. Miliūtė pasakojo apie savo žurnalistinio darbo karjerą: „Radijo žinių tarnyboje įdarbindama žmones, juos testuodavau savo paruoštu klausimynu. Deja, Agnė Zuokienė jo neįvykdė.“

Kaip visada daug dėmesio sulaukė ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Taip pat žiūrovams buvo įdomi laida „Beatos virtuvė“. Moliūgas, bananas, cinamonas, muskatas... Tikroji kvapų karalystė! Laidos vedėja Beata Nicholson papasakojo, kaip pasigaminti gardžių patiekalų iš tikro rudens karaliaus – moliūgo. Ką gaminsite pirma: varškės apkepą su moliūgais ar moliūginius vaflius? O tiems, kurie nori valgyti ne tik skaniai, bet ir sveikai – perlinių kruopų salotų receptas. Laidoje tikra kino gurmanė Gražina Arlickaitė pasidalijo mintimis apie gerą kiną ir gyvenimą.

1. „Spalvos. Gėjai tėčiai“

Spalvos. Gėjai tėčiai

2. „Šok su žvaigžde“

3. „Visi kalba“

Rita Miliūtė prisimena: Agnė Zuokienė norėjo būti žurnalistė, deja – neįveikė mano klausimyno

4. „Ponių rojus“

5. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė. Moliūgas, bananas, cinamonas, muskatas... Tikroji kvapų karalystė!
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt