Naujienų srautas

Tavo LRT2019.07.08 10:29

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų domėjosi Dalia Grybauskaite ir „Valstybės paslaptimi“

LRT.lt 2019.07.08 10:29

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusios savaitės žiūrimiausias – Donato Ulvydo filmas „Valstybės paslaptis“, pasakojantis apie kadenciją baigiančią prezidentę Dalią Grybauskaitę. Anot režisieriaus, dokumentinis filmas turi aiškų tikslą – paskatinti į šalies vadovę pažvelgti kiek pozityviau ir labiau atskleisti jos asmenybę.

„Valstybės paslaptis“

Populiarusis italų draminis serialas „Ponių rojus“ ir šią savaitę buvo tarp žiūrimiausių mediatekos įrašų. Serialas pasakoja apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir „Nacionalinės ekspedicijos susipažinimas su laivu“, vaizdo įrašas – iš pirmojo „Nacionalinės ekspedicijos“ sezono. Prisiminti kelių metų senumo įvykius paskatino praėjusią savaitę įvykusi nelaimė – nuskendo pirmasis ekspedicijos laivas kurėnas bei jo kapitonas Romaldas Adomavičius.

Nacionalinė ekspedicija: susipažinimas su laivu

Žiūrovus taip pat itin domino tik naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“, sukurtas rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais. Serialo pagrindinė herojė, kurios vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė, – maištaujanti paauglė Kotryna. Jos tėvai išsiskyrę, tad mergina jaučiasi vieniša ir prieštarauja visuomenės nustatytoms normoms.

Bloga mergaitė 25 s.

Žiūrovų demesį patraukė ir LRT TELEVIZIJOS laidos „Auksinis protas“ superfinalas. Šeši geriausi projekto žaidėjai studijoje žiniomis ir sėkme susirungė dėl pagrindinio laimėjimo – dviejų savaičių kelionės didžiausiu ir naujausiu šiuo metu pasaulyje kruiziniu laivu po Karibų jūros salas.

Auksinis protas. Superfinalas
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą