Naujienų srautas

Sportas2025.04.05 20:49

Dolžnikovas Čekijoje pirmąkart pasižymėjo įvarčiu

LRT.lt 2025.04.05 20:49
00:00
|
00:00
00:00

Pajėgiausioje Čekijos futbolo lygoje Olomouco „Sigma“ komandai atstovaujantis Artūras Dolžnikovas atidarė įvarčių sąskaitą, tačiau jo ekipa namuose 1:2 (1:1) patyrė pralaimėjimą.

15-tąją minutę į priekį išsiveržė svečiai, bet po penkių minučių A. Dolžnikovas greitoje atakoje smūgiu dešine koja pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

74-tąją minutę lietuvis buvo pakeistas, o po aštuonių minučių „Sigma“ praleido antrą įvartį, kuris lėmė šeimininkų nesėkmę.

A. Dolžnikovas yra nuolat kviečiamas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę, o šių metų sausį pradėjo legionieriaus karjerą, kai į Olomoucą išvyko iš „Kauno Žalgirio“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi