Naujienų srautas

Sportas2019.02.21 15:58

KMT finalo metu „Rytas Dance Team“ tapo širdis virpinančio pasirodymo dalimi

LRT.lt 2019.02.21 15:58

Praėjusį savaitgalį vykusiame „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finale vyko ne tik pergalingai Vilniaus „Rytui“ pasibaigęs krepšinio „spektaklis“, rašoma pranešime spaudai.

Įspūdingą pasirodymą finalo pertraukos metu surengė ir „Rytas Dance Team“ kartu su klubo draugais „Iron Wolf Drum Line“.

Šokėjos ir būgnininkai surengė širdis virpinantį pasirodymą kartu su specialiųjų poreikių turinčiais žmonėmis, kurie jau kurį laiką repetavo bei ruošėsi savo pasirodymui pilnoje „Siemens“ arenoje.

Beveik keturios dešimtys žmonių dalyvavo šiame pasirodyme, kuriame buvo net keletas šou elementų. Ypatingas šokis, būgnų garsai bei choreografija susiliejo į vieną žiūrovų dėmesį pritraukusį reginį.

„Mums buvo labai svarbu parodyti, ką specialiųjų poreikių turintys žmonės sugeba. Tai buvo pirmas kartas, kai vykdėme tokį projektą ir supratau, kad šie žmonės – neįtikėtini. Jie – puikios ir talentingos asmenybės bei sugeba išties daug. Tai pranoko bet kokius mano lūkesčius“, – apie pasiruošimą pasirodymui pasakojo „Iron Wolf Drum Line“ vadovas Araonas Spevakas.

„Rytas Dance Team“ taip pat pasielgė išskirtinai. Merginos vietoje šokėjų konkurso KMT turnyro metu pasirinko kilnesnį tikslą – prisidėti prie pasirodymo su specialiųjų poreikių turinčiais žmonėmis.

„Vos išgirdus pasirodymo idėją aš labai ja susižavėjau ir iškart sutikau. Merginoms pasakiau, kad mes privalome prisijungti ir buvau tikra, kad jos užsikrės šia kilnia idėja. Aš neklydau, šokėjos buvo be galo susižavėjusios šiuo projektu. (…) Jau po kelių dienų pasikvietėme naujas mažąsias savo drauges apsilankyti mūsų treniruotėje ir susipažinti. Šios su mumis šokusios mergaitės – Goda ir Nikita yra labai darbščios ir buvo mums tikras pavyzdys“, – apie ypatingą projektą pasakojo „Rytas Dance Team“ vadovė Edita Navickaitė.

E. Navickaitė džiaugėsi neeiline patirtimi ir pripažino, jog pasirodymo metu patirti jausmai – nekasdieniai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi