2019.02.07 23:02

Paskutinių sekundžių trileryje „Maccabi“ išplėšė pergalę prieš „Olympiakos“

LRT.lt 2019.02.07 23:02

Tel Avivo „Maccabi“ (10-12) krepšininkai toliau skinasi kelią link Eurolygos atkrintamųjų. Izraelio ekipa savo aikštėje 65:64 (14:16, 12:13, 19:13, 20:22) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (12-10).

Nerezultatyviose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Vassilis Spanoulis likus žaisti 14 sek. tritaškių persvėrė rezultatą Graikijos klubo naudai – 64:63.

„Maccabi“ rengė ilgą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė po krepšiu prasiveržęs Scottie Wilbekinas ir įmetė sunkų metimą pašokus.

Po dviejų iš eilės minutės pertraukėlių „Olympiacos“ lemiama ataka ir Georgio Printezio bandymas išplėšti pergalę buvo nesėkmingas.

Daugiau nei pusę taškų nugalėtojams pelnė Tarikas Blackas (19 tšk., 7 atk. kam.) ir S. Wilbekinas (17 tšk.), 9 pataikė Michaelas Rollas.

„Olympiakos“ gretose po 16 pelnė V. Spanoulis ir Nigelas Williamas-Gossas.