2019.02.07 21:48

Galingai finišavusi „Chimki“ pasiekė antrą pergalę paeiliui

LRT.lt2019.02.07 21:48

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas (9-13) pasiekė antrą iš eilės pergalę Eurolygoje, kai išvykoje po įspūdingos mačo pabaigos 98:90 patiesė Podgoricos „Budočnost“ (6-16).

Likus žaisti 1:13 min. Jordanas Mickey išlygino rezultatą ties 87:87, kuomet „Budočnost“ gruzinas Goga Bitadze baudos metimu persvėrė rezultatą.

Ties 48 sek. riba Stefano Markovičiaus tritaškis vėl nusvėrė svarstykles į „Chimki“ pusę ir iniciavo galingą spurtą.

Po minutės pertraukėlės „Budočnost“ suklydo ir buvo nubausti dviem J. Mickey taškais su pražanga. Kitoje atakoje šeimininkai vėl suklydo, o kamuolį perėmęs Dee Bostas dvitaškiu įtvirtino pergalę. Norrisas Cole‘as dar pelnė du taškus, bet mačą D. Bostas užbaigė tritaškiu, o „Chimki“ serija 11:2.

„Chimki“ po šios pergalė vienu laimėjimu pralenkė „Žalgirį“.

„Budočnost“: N. Cole‘as (11 atk. kam.) 20, G. Bitadze (7 atk. kam.) 17, E. Jacksonas 12, J. Bellas 11.

„Chimki“: J. Mickey (7/9 dvit., 7 išprov. praž., 28 naud. bal.) 25, Ch. Jenkinsas 17, M. Thomasas (8 atk. Kam.) 13.