Naujienų srautas

Sportas2018.09.17 22:28

Dviprasmiškų jausmų apimto E. Ulanovo reakcija: kažkoks kosmosas

Lietuvos rinktinė kelialapį į pasaulio čempionatą užsitikrino pačiu dramatiškiausiu būdu. Vilniuje, „Siemens“ arenoje, Nyderlandų ekipą lietuviai palaužė tik po dviejų pratęsimų – 95:93, nors ketvirtajam kėliniui įpusėjus dar pirmavo 14 taškų persvara. 

Lietuvos rinktinė kelialapį į pasaulio čempionatą užsitikrino pačiu dramatiškiausiu būdu. Vilniuje, „Siemens“ arenoje, Nyderlandų ekipą lietuviai palaužė tik po dviejų pratęsimų – 95:93, nors ketvirtajam kėliniui įpusėjus dar pirmavo 14 taškų persvara.

Edgaras Ulanovas aikštėje šį kartą praleido 40 minučių – daugiausiai iš visų Lietuvos rinktinės krepšininkų. Vos pasibaigus rungtynėms Kauno „Žalgirio“ puolėjas purtė galvą prisimindamas tai, kas visai neseniai vyko aikštėje.

„Visiškas kosmosas. Vienintelis geras dalykas, kad laimėjom. Daug pykčių rungtynių eigoje, po to ir pavargome. Reikėjo momentais per save perlipti. Nebuvo lengva, o didžiausia klaida, kad kai pradžioje gerai sekėsi puolimas, mes ne tai kad atsipalaidavome, bet užsidžiaugėme puolimu ir apsileidome gynyboje. O to ir užtenka. Olandai manau turėjo mažiau spaudimo, nes žaidė išvykoje. Manau, kad būtų tragedija pralaimėti Nyderlandams. Gerai, kad viskas gerai baigėsi“, – kalbėjo E. Ulanovas.

– Kas nutiko, kad iššvaistėte turėtą persvarą, klydote ir pagrindinio laiko, ir pirmo pratęsimo pabaigoje?

– Aš nežinau, kas nutiko. Daug klaidų, paskutiniai momentai gynyboje… Taip pat prarandame kamuolį, kai jį galime laikyti iki pabaigos. Nepaaiškinsi. Čia žaidimas, kartais pasitaiko.

– Ar kažką panašaus yra tekę patirti per karjerą?

– Nežinau, labai sunku prisiminti. Gal kažką ir yra tekę, bet labai seniai.

– Eurolygos rungtynėse dėl bronzos pergalė prieš CSKA žalgiriečiams taip pat vos neišslydo.

– Na va, kažkas panašaus. Tik čia tų pratesimų daugiau.

– Kaip pavyko atlaikyti šiandien tekusį didžiulį krūvį?

– Tikrai nelengva, ypač sezono pradžioje. Nesu patenkintas savo žaidimu, nelabai sekėsi. Norėtųsi geriau. Tikiuosi, kad čia normalu ir pagerės. Reiškia, reikia daugiau dirbti.

 – Aukštaūgiai išsibaudavo, kodėl?

– Daug puolime baudų, nesulaukėme užtvarų, gal per skubėjimą. Manau, kad pusė tų pražangų buvo žemų žaidėjų bėdos.Olandai susipaudžia gynyboje, baudos aikštelėje.

– Tikslas kaip ir įgyvendintas, patekote į pasaulio čempionatą.

– Na taip, tikslas įgyvendintas, bet kažkaip būtų ne lygis namuose pralaimėti olandams. Dabar svarbiausia, kad laimėjome.

– Kaip pačiam šios kelių savaičių nuotykis futbolo dvasia?

– Svarbiausia, kad laimėjome. Labai norėjau laimėti, lietuviai žengia be pralaimėjimų. Smagu, kad pavyko nesugadinti statistikos, nors buvo visai netoli to. Labai didelio džiaugsmo nėra, nes norėtųsi pries olandus sužaisti solidžiau, ypač namuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi