2018.09.14 20:50

Klaipėdos „Neptūno“ nesėkmė namuose – V. Garasto taurės finale žais estai

15min.lt2018.09.14 20:50

Penktadienį Klaipėdoje prasidėjo kasmetinis draugiškas krepšinio turnyras Vlado Garasto taurei laimėti. Pirmajame pusfinalyje „Švyturio“ arenoje skaudų pralaimėjimą patyrė šeimininkas Klaipėdos „Neptūno“ klubas, kuris 69:78 nusileido Talino „Kalev“ krepšininkams.

Klaipėdiečiai tragiškai sužaidė pirmąjį kėlinį. „Kalev“ spurtavo 13:1 ir „Neptūnas“ tik antroje kėlinio pusėje kiek pagerino žaidimą, tačiau atsiliko 9:21.

Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų (31:37). Iki didžiosios pertraukos estai susigrąžino dviženklį pranašumą 43:33. Per du kėlinius „Neptūnas“ padarė 11 klaidų ir nepataikė nei vieno tritaškio (0/9).

Po trečiojo kėlinio „Kalev“ ir vėl atitrūko 67:49. Klaipėdiečiai sugebėjo sugrąžinti intrigą ketvirtajame kėlinyje, kai sumažino skirtumą iki 9 taškų (60:69). Tačiau po to „Neptūnas“ praleido tritaškį ir „Kalev“ pergalingai baigė rungtynes.

Tai buvo jau trečios Estijos ekipos draugiškos rungtynės Lietuvoje. Prieš tai „Kalev“ nugalėjo „Šiaulius“ ir „Šilutę“.

Talino klubas pateko į finalą, o Klaipėdos ekipa dar galės pakovoti dėl trečios vietos.

Kitame pusfinalyje susitinka čempionų titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ ir „Ventspils“.