2018.08.29 22:40

„Stumbras“ atsilaikė prieš „Trakus“ ir išsaugojo trečiąją vietą A lygoje

BNS2018.08.29 22:40

Kauno „Stumbro“ futbolininkams pavyko išsilaikyti trečioje pozicijoje, kai išvykoje ištraukė lygiąsias – 2:2 (0:0) mače su „Trakais“.

„Stumbro“ legionierius iš Portugalijos Antonio Belo įvarčiu rungtynių pabaigoje išgelbėjo Kauno komandą permainingose rungtynėse LFF stadione trečiadienį.

Kitas portugalas Alseny Bah pirmasis pelnė įvartį, 52 minutę išvedęs „Stumbrą“ į priekį.

Tačiau tada dusyk pasižymėjo „Trakai“. 58 minutę Donatas Virkšas sužaidė „sienelę“ su Donatu Kazlausku ir gražiu smūgiu išlygino rezultatą, o 71 min. Jevgenijus Osipovas po kampinio išvedė „Trakus“ į priekį.

Tačiau antrajam kėliniui skaičiuojant paskutines minutes, A.Belo smūgiu pažeme iš maždaug 11 metrų išlygino rezultatą.

Tai lėmė, kad „Stumbras“ su 35 taškais po 23 rungtynių liko trečioje vietoje.

„Trakų“ sąskaitoje – 33 taškai po tiek pat mačų.

Kitose rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 5:0 įveikė „Palangą“. Po 21 mačo surinkę 46 taškus žalgiriečiai iki dviejų taškų sumažino skirtumą nuo čempionato lyderės Marijampolės „Sūduvos“ (48 taškai), kuri yra sužaidusi 20 mačų.