Naujienų srautas

Sportas2018.08.16 23:26

„Žalgirio“ treneris V. Urbonas: „Sevilla“ parodė savo jėgą

ELTA 2018.08.16 23:26

Po pralaimėjimo trečiajame Europos lygos atrankos trečiajame etape galingai „Sevilla“ (Ispanija) ekipai Vilniaus „Žalgirio“ treneris Valdas Urbonas teigė, kad varžovus lygis buvo tiesiog per aukštas.

„Žalgirio“ futbolininkai ketvirtadienį namuose 0:5 (0:3) pralaimėjo „Sevilla“ ekipai ir pasitraukė iš tolimesnės kovos. Pirmąsias rungtynes išvykoje žalgiriečiai pralaimėjo 0:1.

„Reikėtų pasveikinti varžovus ir padėkoti susirinkusiems žiūrovams už karštą palaikymą nuo pirmos minutės. Taip pat žaidėjams už atsidavimą ir kovą, kuri galbūt nebuvo maloni, kaip prieš savaitę, bet ji buvo. Per praėjusią savaitę buvo daug visko aplinkui. Iš vienos pusės, rezultatas didelis, iš kitos pusės suprantama, kad greitai praleidus įvartį žaidžiant su tokio lygio komanda, grįžti į žaidimą yra sudėtinga. Antrasis kėlinys buvo teigiantis daugiau vilčių. Turėjome savo šansus, bet pamatėme, kad bet kokia smulkmena pasibaigia įvarčiu į mūsų vartus“, – spaudos konferencijoje sakė V. Urbonas.

„Žalgirio“ treneris pridūrė, kad varžovų meistriškumas leido jiems dominuoti aikštėje nuo mačo pradžios ir viską išsprendė jau pirmosiomis minutėmis.

„Varžovas buvo tinkamai nusiteikęs nuo pirmos minutės ir stengėsi parodyti savo jėgą. Tie įvarčiai apsprendė tolimesnę rungtynių eigą. Norėtųsi sužaisti dar geriau, ypač namie, bet futbole, kaip ir gyvenime, visi ruošiasi, daro analizes. Mes neatlikome tų veiksmų, kuriuos gerai sekėsi atlikti Sevilijoje. Atsirado tam tikri lūkesčiai, galbūt per dideli. Pirmi įvarčiai krito dėl netinkamo psichologinio nusiteikimo. Nenorėjome statyti autobuso, o siekėme žaisti savo žaidimą“, – pabrėžė „Žalgirio“ treneris.

Nepaisant pasibaigusios kelionės Europos lygoje, V. Urbonas džiaugėsi šiuo sostinės klubo pasirodymu.

„Kelti tikslus reikia pagal tai, kokie buvo burtai. Manau, kad mes padarėme tai, ką turėjome padaryti. Pabandėme peržengti barjerą, kuris yra per aukštas. Tikiuosi, kad patirtis tarptautiniame fronte padės mums žaisti A lygoje. Turėsime ir čia daug darbo ir gerbiame visus varžovus“, – sakė V. Urbonas.

„Sevilla“ strategas P. Machino džiaugėsi, kad jo komandai pavyko pelnyti greitus įvarčius ir buvo galima pasaugoti futbolininkus.

„Rezultatas parodo komandų pajėgumo skirtumą. Pirmo tokio greito įvarčio nesitikėjome. Pirmajame mače pamatėme, kad „Žalgiris“ gali susikurti progų, todėl laukėme sunkaus mačo. Kiekvienos rungtynės yra skirtingos, o tai priklauso nuo daug faktorių. Pirmajame mače „Žalgirį“ dažnai gelbėjo vartininkas, buvo kitoks nusiteikimas“, – skirtingas rungtynes palygino P. Machino.

Antrajame kėlinyje Vilniuje „Žalgiris“ žaidė gerokai aktyviau ir turėjo ne vieną progą pasižymėti. Du kartus kamuolys pataikė į Ispanijos klubo vartų skersinį.

„Tai lėmė mūsų atlikti keitimai bei „Žalgirio“ futbolininkų užsivedimas“, – aiškino „Sevilla“ treneris.

„Sevilla“ ekipai pirmą kartą teko žaisti ant dirbtinės dangos. Pasak P. Machino, dirbtinė danga yra pavojingesnė nei natūrali žolė, todėl buvo baimės dėl žaidėjų traumų. Visgi strategas pabrėžė, kad tai įtakos rezultatui neturėjo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi